Porządek nabożeństw 7.-14.11.2021

„Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

07.11.2021 - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 – Za ++ Annę Szajter, 2 mężów Karola i Alojzego, syna Edwarda, Marię, Józefa Szajter, ich synową Marię, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii.

9.30 - Rudnik : 1. Z okazji urodzin Stanisława.

2. - Za + Bolesława Czakon – od synowej i wnuczek.

11.00 – Z okazji 40 urodzin Wojciecha i 75 urodzin Genowefy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w dalszym życiu.

16.30 - Różaniec za Zmarłych

17.00 – Za ++ Irenę, Władysława Hanzel, córkę Beatę, rodziców Marię, Rudolfa Chmiel, Annę, Walerię, Eugeniusza Hanzel, + Klaudię, dusze w czyśćcu cierpiące.

08.11.2021 - Poniedziałek

16.30Różaniec za Zmarłych

17.00 – Za ++ Helenę Świetlicką, Kazimierza Bancewicza, ++ Zofię, Jana Wojtasik, Marię, Adama Nowak, Walentego Wasilewskiego, ++ Wiktorię, Franciszka, Kazimiera, Emila, Bogdana, Renatę, Michała Śleziak, Władysława Dobosz.

09.11.2021 - Wtorek - ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

17.001. Za + Emila Szuster, ++ z rodziny Szuster; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Annę, Jana Pinkas, rodziców, rodzeństwo, + zięcia Karola, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za + Edwarda Matuszek – od rodzin Łazarz i Raszka.

10.11.2021 - Środa - Wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

16.00 - Rudnik: - 1. Za + Marka Motykę – od rodziny Luber.

2. Za + Jana Niemczyk, ++ rodziców z obu stron – od Elżbiety i Karola z rodziną.

17.00 – Za + Stanisława Botorek – w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Botorek, Kołodziej, Kałuża.

11.11.2021 - Czwartek - Wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9.30 - Rudnik : W intencji Ojczyzny

11.00 - W intencji Ojczyzny 16.00 - Godzina Święta

17.00 - Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie na następne lata życia dla męża Franciszka z okazji 75 urodzin od żony Marii i Marka z Karoliną.

12.11.2021 - Piątek - Wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika

16.00 - Rudnik : 1. Za + Anielę Gabzdyl – od wnuków Grażyny, Sylwii, Dariusza i Rafała z rodziną.

2. Za + Krystynę Machej – od Wiesława i Teresy Matuszek.

17.00Msza św. szkolna 1. Za ++ Stanisława Kuczaj, rodziców, teściów, rodzeństwo, Edwarda, Danielę Foltyn, ++ z rodzin Kuczaj, Rakoczy, Foltyn, Wiśniowski.

2. Za + Leszka Kuchejdę – od rodziny Urbańczyk.

13.11.2021 - Sobota - Wspomnienie Świetych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

8.00 - 1. Za + Wiesławę Nieckuła – od koleżanki.

2. Za + Martę Żyła – od rodziny Trylskich.

17.00 - 1. Za ++ Agnieszkę, Pawła Bijok, zięcia Józefa, córki Marię, Bronisławę i Annę, ++ Zofię, Józefa Żyła, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Teresę Chrobak – od rodzin z ul. Świerkowej.

14.11.2021 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ Marię, Karola Sufa, synów Andrzeja i Karola, rodziców, teściów, Krzysztofa Bijok, ++ z bliższej i dalszej rodziny, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii ; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : 1. Za + Bronisława Gabzdyl w rocznicę śmierci, ojców, dziadków, ++ z rodzin Gabzdyl, Chmiel, Tomica, Gawron, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Anielę Gabzdyl – od Janiny i Bronisławy z rodzinami.

11.001. W intencji Krzysztofa z okazji 60 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

2. Za ++ Pawła Czendlik, żonę Emilię, ++ rodziców, rodzeństwo, Annę, Franciszka, Mieczysława Fujcik, Władysławę, Karola Herok, Dariusza Witczyńskiego, ++ z rodzin Czendlik, Mazurek, Fujcik, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 - Nieszpory

17.00 - Za ++ Zofię, Alojzego Foltyn, 3 synów, córkę Wilhelminę, rodziców z obu stron, + Marię Król.