Porządek nabożeństw 6.-13.06.2021

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów. (św. Teresa z Lisieux)

06.06.2021 X NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ Jana i Annę Waleczek.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++Stefanię, Leona Siąkała, dziadków Monikę, Jana Matuszek, Annę, Ludwika Kuboszek, Justynę, Rudolfa Chmiel, Katarzynę, Wacława Siąkała, ++ z rodzin Siąkała, Matuszek Chmiel, Tomica; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Irenę Ćwięczek - od rodzin Osowski, Lach.

11.00 - Za + Pawła Legierskiego w 19 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 - Nabożeństwo do NSPJ - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ męża Franciszka, Joannę, Józefa Gospodarczyk, rodziców Walerię, Franciszka Zorychta, teściów Stefanię, Jana Handzel, ++ braci i krewnych z rodzin Handzel, Zorychta, Gospodarczyk.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

07.06.2021 Poniedziałek

16.30 Nabożeństwo do NSPJ

17.00 - 1. W intencji Doroty z okazji 55 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

2. Za + Franciszkę Kamińską - od sąsiadów Golasowska, Stoły, Dyjak, Surmiak, Handzel, Brychcy, Podgórska, Kąkol.

08.06.2021 Wtorek - Wspomnienie Św. Jadwigi Królowej

16.30Nabożeństwo do NSPJ

17.00- Za + Alojzego Kula w 14 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, siostrę, 3 szwagrów, szwagierkę Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Bolesława Watrobę, Marię, Jana Stoszek, Józefa, Jadwigę Pala, ++ dziadków.

2. Za + Martę Czauderna - od wnuka Dawida z żoną Magdą.

09.06.2021 Środa

16.00 - Rudnik : - 1. Za + Irenę Ćwięczek - od całej rodziny Pszczółka.

2. Za + Ottokara Tomicę - od rodziny Czendlik.

16.30 Nabożeństwo do NSPJ

17.00 - Za ++ Emilię, Leona, Stanisławę Gabzdyl, siostrę Helenę, Helenę, Karola Machej, syna Leona, ich rodziców Teresę, Józefa Handzel, Joannę, Franciszka Machej, Mariannę, Józefa Szajter, syna Edwarda, ++ Księży Franciszka Kubaloka, Tadeusza Czerneckiego; za domostwo do Opatrzności Bożej.

10.06.2021 Czwartek

16.30Nabożeństwo do NSPJ

17.00 Za + Zofię Świeży w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Kudłacz i Świeży; domostwo do Opatrzności Bożej.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Jerzego Foszczyńskiego, + brata Mariana.

2. Za + Franciszkę Kamińską - od sąsiadów Dyjak, Golasowska, Stoły, Surmiak,Handzel, Brychcy, Podgórska, Kąkol.

11.06.2021 Piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

16.00 - Rudnik : 1. Za + Ottokara Tomicę - od zięcia Mirosława Walicy.

2. Za + Krystynę Machej - od rodzin Słowiak z Górek Wielkich.

16.30 Nabożeństwo do NSPJ

17.00 - Msza św. szkolna : 1. Za ++ Zofię Gremlik w 12 rocznicę śmierci, męża Jana, zięcia Edwarda, wnuczkę Jolantę.

2. Za + Tadeusza Frydeckiego, żonę Marię - od rodziny Gabzdyl z Kończyc Małych

12.06.2021 Sobota Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

8.00 - Za ++ Piotra, Genowefę Trylskich, ++ z rodzin Trylski - Bromlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 Nabożeństwo do NSPJ

17.00 - 1. Za ++ Felicję, Józefa, Michała Kaźmierczak, Stanisława Karas w 11 rocznicę śmierci, ++ Albina, Zofię, Józefa Karas, + Ks. Franciszka Kubaloka.

2. Za + Krystynę Machej - od rodziny Cieślar z Brennej.

13.06.2021 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Antoniego Padewskiego o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny, a dla ++ rodziców i syna Jarosława o Radość Nieba.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Leopolda Winkler w 2 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Winkler, Tomica oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2. Za + Krystynę Machej - od cioci Agnieszki z rodziną z Brennej.

11.00 - Za + + Władysława Matuszek, Helenę i Wilhelma Szuster, ++ rodziców.

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Rudolfa Bijok, matkę Zofię, teściów Jana i Stefanię, ++ z rodzin Foltyn, Bijok, Pucek, Wojacki, Kamiński, Kopel i Ługowski.

18.00 Nabożeństwo Fatimskie - w kaplicy Opatrzności Bożej

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Antoniego, Otylię Wieliczka.

2. Za + Annę Machej - od rodziny Czempiel.