Porządek nabożeństw 5.-12.09.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

05.09.2021 XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
7.30 – Za ++ rodziców Alojzję, Józefa Czakon, Annę, Wawrzyńca Świerkosz, siostry, brata, bratową, szwagrów, siostrzeńców; domostwo do Opatrzności Bożej.
9.30 - Rudnik : Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.
11.00Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.
16.30Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej :  Za ++ Leszka Swobodę w 2 rocznicę śmierci, jego ojca Józefa, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Małgorzatę Machej – od rodziny Brychcy.
2. Za ++ Zofię, Henryka Kuś, ++ z rodzin Kuś i Żyła, dusze w czyśćcu cierpiące.

06.09.2021    Poniedziałek
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Bronisławę, Alojzego Siekierka, syna Wiesława.
2. Za + Edwarda Matuszek – od rodzin Morawiec, Stawarczyk, Młotek.

07.09.2021    Wtorek  Wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Emilię Piekar w 14 rocznicę śmierci, męża Józefa, syna Stanisława.
18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej1. Za ++ Annę, Henryka Pucek, zięcia Piotra, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Martę Czauderna – od wnuka Artura z rodziną.

08.09.2021    Środa ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
16.00 - Rudnik: - 1.  Za + Martę Zorychta w 4 rocznicę śmierci, męża Ludwika, rodziców Marię, Ludwika Szczypka, ++ rodzeństwo; domostwo do Opatrzności Bożej.
2. Za + Krystynę Machej – od rodziny Cieślar z Brennej.
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej :  Z okazji 65 urodzin Bronisława z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu..

09.09.2021    Czwartek
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++Antoniego Kuchejdę, synów Zbigniewa i Leszka, rodziców i teściów, ++ pokrewieństwo; domostwo do Opatrzności Bożej.
18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Marię, Bronisława Mokrzycki, Joannę, Alojzego Gocman, syna Teofila, Annę, Alojzego Stoły, synów : Feliksa, Wiktora i Józefa, ++ Jadwigę, Antoniego Małyjurek, Marię, Józefa Piekar, Marcelę, Wiktora Stoły, dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Jolantę Ćwiertnia – od rodzin Kula i Smelik.

10.08.2021    Piątek
16.00 - Rudnik : 1.  Za + Marka Motykę – od koleżanek i kolegów z klasy Technikum Budowłanego.
2.  Za ++ rodziców Walerię, Franciszka Niemczyk, syna Jana, Mariannę, Józefa Szajter.
17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Karola Smelik, 2 żony, 4 synów, synową Helenę, męża Alojzego Kula, jego rodziców, siostrę,  wszystkich ++ z rodzin Kula i Smelik, Ks. Stanisława Kuklę i wszystkich Księży, którzy pracowali naszej Parafii; za całe domostwo do Bożej Opatrzności.

11.09.2021     Sobota
8.00 -  Za + Edwarda Matuszek – od rodziny Piekar z ul. Miodowej i Stromej.
17.00
 - 1.  Za ++ Helenę, Franciszka Morawiec, Edwarda Branny, ++ dziadków z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej .
2. Za + Florentynę Pasicką – od Anieli, Bronisławy i Eryki z rodzinami.

12.09.2021    XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - Odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi w Rudniku

7.30 -  Za + ojca Franciszka Wawrzyczka, brata Bronisława, teściów Helenę i Bronisława Kula, szwagra Dariusza Pinkas, dziadków z obu stron, wszystkich ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.
9.30 -   Za ++ Adolfa Kałużę, Antoninę, Stanisława Sztuchlik; domostwo do Opatrzności Bożej.
11.00 - Rudnik1.  Za Parafian.
2. W intencji Ofiarodaqców i Budowniczych.
3. Za ++ Annę, Pawła Gabzdyl, żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.
4. Za + Anielę Gabzdyl – od ks. Marka Studenskiego wraz z rodzicami Barbarą i Henrykiem
16.00   Nieszpory -  w Rudniku
17.00  - Kaplica Opatrzności Bożej : O radość wieczną dla + męża Piotra, jego mamy Ludmiły, ++ z rodziny, Anny i Henryka Pucek, pokrewieństwa z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za domostwo do Bożej Opatrzności.
19.00  - Kaplica Opatrzności Bożej :  Za + Jana Niemczyk –od kuzynów Heleny Uchyła, Barbary, Krystyny i Józefa Niemczyk.