Porządek nabożeństw 30.04 - 07.05.2023

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

30.04.2023 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - DOBREGO PASTERZA

7.30 - Za ++ Wincentego, Genowefę Foltyn, ++ rodziców z obu stron, Lilę, Władysława Koszyk, Stanisława Duraj, Wiesława Choma, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Helenę Szajter, męża Karola, rodziców z obu stron, córkę Helenę, zięcia Zbigniewa, Stanisławę Grubka; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 Za + Genowefę Czempiel – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kończycach Wielkich.

16.30 - Nieszpory

17.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Penkala i Płonka.

01.05.2023 - Poniedziałek Wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika

16.30 Majowe

17.00 - 1. W intencji tegorocznych maturzystów z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego w czasie egzaminów.

2. Za + Bronisławę Jojko – od rodzin Zbijowski i Kobielusz / odprawia Ks. Grzegorz poza parafią /

02.05.2023 - Wtorek Wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła

16.30 Majowe

17.00 – 1. Za ++ Otylię, Antoniego Wieliczka, ++ z rodzin obu stron.

2. Za ++ Marię, Józefa Piekar, rodziców z obu stron, ++ Annę, Stanisława i Karola Żbel.

03.05.2023 Środa UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

7.30 - O Miłosierdzie Boże dla ++ Józefa, Joanny Kula, wnuka Jarosława, dzieci, rodziców, rodzeństwa, ++ Józefa, Joanny Czyż, rodziców, dzieci oraz za domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 – Rudnik : O błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Sebastiana z okazji 18 urodzin.

11.00 – Za ++ Annę, Ferdynanda Węglarzy, Mariana Żmudę, ++ z rodzin Gawłowski i Węglarzy.

16.30 – Majowe - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Genowefę Czempiel – od Krystyny Kuchejda

04.05.2023 I Czwartek Wspomnienie Św. Floriana, męczennika

16.00 – Godzina Święta - Majowe

17.00 - 1. Za ++ męża Antoniego Kuchejda, synów Zbigniewa i Leszka, ++ rodziców, teściów, siostry i braci; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Elżbietę, Erwina Machej, + Antoniego Brodocz.

05.05.2023 I Piątek

16.00 Rudnik : O radość wieczną dla + wujka Adriana Klocka, ++ z rodziny oraz opiekę Opatrzności Bożej i zdrowie dla całej rodziny.

16.30 Majowe

17.00 – Za + ojca Franciszka Goryczkę w 2 rocznicę śmierci, matkę Helenę, brata Bogusława, ++ z rodziny.

06.05.2023 I Sobota ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

8.00 - Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

15.30 - W intencji Strażaków i ich rodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Floriana oraz o życie wieczne dla Zmarłych.

16.30 Majowe

17.00 - 1. Za + męża Franciszka Wawrzyczka, syna Bronisława, szwagrów Władysława i Franciszka, + Ludmiłę Pupek, braci Władysława i Józefa, + Irenę Pupek, Emilię, Józefa Pupek, Justynę, Franciszka Wawrzyczek; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Genowefę Czempiel - od koleżanek Stoszek, Stoły, Gremlik.

07.05.2023 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 - Za ++ dziadków Karola, Anielę Sufa, Mateusza Anielę Kowal, rodziców Karola, Marię Sufa, braci Karola i Andrzeja, ++ z bliższej i dalszej rodziny, ++ Księży pracujących w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Marię, Jana Machej, syna Franciszka, Stefana Kowalczyka, Rozalię Możdżeń, Renatę Machej, wszystkich ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 – O Boże błogosławieństwo dla rodzin Lebioda i Fidyk.

16.30 Majowe – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Czesława Stoły – w 21 rocznicę śmierci, żonę Annę – w 6 tygodni po śmierci, ++ rodziców Annę, Stanisława Stoły, Marię, Franciszkę, Władysława Motyka, Marię, Michała Kąkol, Emilię, Józefa Surmiak, Annę, Franciszka, Władysława Solnicki.