Porządek nabożeństw 29.08. - 5.09.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

29.08.2021 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 – Za + matkę Annę Jojko, męża Józefa Machej, Anielę Jończy, 2 mężów, wszystkich ++ z rodzin Jojko – Budzik, dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30 - Rudnik : Za ++ Justynę, Rudolfa Chmiel, syna Franciszka, Monikę, Jana Matuszek, ++ z rodzin Gabzdyl, Tomica, Matuszek, Werłos; domostwo do Opatrzności Bożej. Chrzest : Amelia Bianka Mazur ; Roczek : Stanisław Kropka

11.00 – W 45 rocznicę ślubu Heleny i Stanisława oraz 70 urodziny Heleny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Bożej nad całą rodziną.

16.30 - Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Romana Szczypkę – od rodziny Kawik z Zebrzydowic.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Franciszka Goryczkę – od sąsiadów Gałuszka i Chwolek.

30.08.2021 Poniedziałek

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Jana, Marię Stoszek, rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron, zięciów Józefa i Bolesława, Marię Szajter, Jadwigę Pala, ++ z rodzin Stoszek i Żyła.

31.08.2021 Wtorek

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Bronisławę Brachaczek, rodziców Annę i Piotra Parchański, ++ Zofię i Jana Gremlik.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Małgorzatę Machej – od rodziny Foltyn.

01.09.2021 Środa

8.00 - W intencji uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny oraz nauczycieli i wychowawców.

8.00Rudnik : W intencji uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny oraz nauczycieli i wychowawców.

16.00 - Rudnik: - 1. Za ++ Józefa Szajter, żonę Mariannę, syna Edwarda, Walerię, Franciszka Niemczyk, Helenę, Karola Machej.

2. Za - + Krystynę Machej - od rodzin Pryszcz, Starzyk, Drelich ze Skoczowa.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : W 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej.

02.09.2021 I Czwartek

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Edwarda Foltyn, żonę Danielę, rodziców, rodzeństwo, Stanisława Kuczaj, Marię Tengler, Alicję, Jana Handzel, Bronisławę Smoleń, Agatę Wiśniowską, ++ z rodzin Wiśniowski, Foltyn, Rakoczy, Kuczaj.

2. Za + Jolantę Ćwiertnia – od brata z rodziną.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Z okazji kolejnej rocznicy ślubu Marzeny i Bartłomieja z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny.

03.08.2021 I Piątek Wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

16.00 - Rudnik : Za ++ Bronisława Chmiel w 3 rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów, rodzeństwo dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Andrzeja Kudłacz, Mariana Ochockiego, rodziców, teściów, szwagrów Kazimierza i Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

04.09.2021 I Sobota

8.00 - Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

15.00 – Ślub rzym. : Karina Wieczorek – Arkadiusz Budziak

17.00 - 1. Dziękczynna – w 40 rocznicę ślubu Heleny i Władysława oraz 60 urodzin Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

2. Za + Martę Czauderna – od Franciszka Wawrzyczka.

05.09.2021 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ rodziców Alojzję, Józefa Czakon, Annę, Wawrzyńca Świerkosz, ++ siostry, brata, bratową, szwagrów i siostrzeńców; za domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Dziękczynna - za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.

11.00 – Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Leszka Swobodę w 2 rocznicę śmierci, + jego ojca Józefa, dusze w czyśćcu cierpiące.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Małgorzatę Machej – od rodziny Brychcy.

2. Za ++ Zofię, Henryka Kuś, ++ z rodzin Kuś, Żyła, dusze w czyśćcu cierpiące.

PAMIĘTAJ O WAKACYJNEJ EUCHARYSTII