Porządek nabożeństw 28.11-05.12.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

28.11.2021 - I NIEDZIELA ADWENTU

7.30 – Za ++ Franciszka Szajter, żonę Annę, ich rodziców, córkę Marię, zięcia Józefa, syna Antoniego, synową Aurelię, zięcia Władysława; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Karola Czendlik w 3 rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów, brata, bratową, ++ z rodzin Czendlik i Szkaradnik oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

2. - Za + Bolesława Czakon – od rodzin Buchta i Hubczyk.

11.001. Za ++ Alojzego, Antoninę i Zofię Foltyn; za całe domostwo do Opatrzności Bożej.

2. - Za Tadeusza Węglorz – od rodzin Moj, Foltyn, Smelik. Chrzest : Hanna Urszula Kopaczka Roczki: Martyna Wróbel ; Aleksander Olszowy

16.30 - Nieszpory

17.00 – Za ++ Marię i Tadeusza Frydeckich .

29.11.2021 - Poniedziałek

7.00 Rudnik Roraty : Za + Jana Czakon – od sąsiadów i znajomych.

17.00Roraty : 1. Za + Józefa Drałus w rocznicę śmierci, żonę Genowefę, rodzeństwo, ++ z rodzin Drałus i Ściskała .

2. Za + Pankracego Kamińskiego – od rodzin Mołek i Holeksa.

30.11.2021 - Wtorek ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

7.00Rudnik - Roraty : Za + Józefa Gabzdyl – od rodzin Majętny, Bukowski, Machej.

17.00 - Roraty : 1. Za ++ Marię, Wilhelma Żyła, ++ z rodzin Żyła i Parchański.

2. – Za + Marię w rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

3. - Za + Teresę Chrobak – od rodziny Ślusarczyk.

01.12.2021 - Środa

16.00Rudnik - Roraty : - 1. Za + brata Adriana Klocek, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące, domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Bolesława Czakon – od rodziny Szewczyk.

17.00Roraty : Za + Krystynę Stoszek w 3 rocznicę śmierci.

02.12.2021 - I Czwartek

7.00 - Rudnik : - Roraty : Za + Erwina Brzezinę – od zawodników i Zarządu LKS – Rudnik.

17.001. Za ++ Annę Solnicką – w 14 rocznicę śmierci – od rodziny Zarębów.

2. Za + Tadeusza Frydeckiego – od rodziny Machej z Cieszyna.

3. Dziękczynna - z okazji urodzin Bronisławy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej w dalszym życiu.

03.12.2021 - I Piątek Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

16.00Rudnik - Roraty : 1. Za ++ Marię, Justyna Węglarzy, syna Józefa, Emilię, Franciszka Grzybek, ++ z rodziny Grzybek.

2. Za + Jana Niemczyk – od bliższych i dalszych sąsiadów.

17.00Roraty : Za ++ Annę, Jana, Marię, Piotra, Kazimierza, Stanisławę, + o. Ottona.

04.12.2021 - Sobota Wspomnienie Św. Barbary, dziewicy i męczennicy

8.00 - Roraty : Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

11.00 - W intencji Górników i ich rodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem Św. Barbary oraz za zmarłych Górników.

17.00 - 1. Za ++ Marię, Józefa Stuchlik, ich rodziców, ++ Mariannę, Ludwika Lebioda, ich synów Erwina, Franciszka, Eugeniusza, synową Wandę, dusze w czyśćcu cierpiące; za rodzinę do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Eugenię, Juliana Wojtyła, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Wojtyła, Krzeszewski, dusze w czyśćcu cierpiące.

05.12.2021 - II NIEDZIELA ADWENTU

7.30 - Za ++ Annę, Karola Wija, 3 córki, zięcia, ++ Karola Smelik, 2 żony : Adolfinę i Magdalenę, 4 synów, synową Helenę i zięcia.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Wandę Gabzdyl, Annę i Pawła Gabzdyl, Marię, Józefa Panek, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Bolesława Czakon – od byłych współpracowników Sanepidu w Cieszynie.

11.00 – Za ++ Jana, Joannę Bijok, córkę Emilię, ++ Józefa, Annę, Martę Żyła, Marię, Alojzego Brzezina, Piotra Sobótkę : domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 - Nieszpory

17.00 - Za ++ Krystynę, Władysława Biegun, Małgorzatę Machnik, Stanisława Prus, ++ z rodziny Machnik, Podgórski, Biegun, Prus, Malik; domostwo do Opatrzności Bożej.