Porządek nabożeństw 28.05 - 4.06.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

28.05.2023 NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.30 - Za ++ Jana Gremlik w rocznicę śmierci, żonę Zofię, zięcia Edwarda, wnuczkę Jolantę.

9.30 - Rudnik : Za + Anielę Gabzdyl - w 2 rocznicę śmierci, męża Bronisława, dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 W 3 rocznicę ślubu Angeliki i Tomasza - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej, wstawiennictwo Matki Bożej i zdrowie.

16.30 - Majowe – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 – Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Karola Czempiel w 6 rocznicę śmierci, żonę Genowefę, ich rodziców, rodzeństwo ; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Władysława Szuster – od rodzin Węglorz, Żyła, Kula.

29.05.2023 - Poniedziałek ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

7.30 Za + Marka Handzla – od rodziny Rdzawski z córkami Joanną i Małgorzatą.

16.00 Rudnik : Za + Franciszka Machej – od córki Reni z mężem i dziećmi.

16.30 Majowe

17.00 - Z okazji 70 urodzin Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu oraz za + żonę Anielę.

30.05.2023 - Wtorek Wspomnienie Św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika

16.30 Majowe

17.00 – 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Machej, a dla Zmarłych o życie wieczne.

2. W 10 rocznicę urodzin Lenki i Amelki z prośbą o zdrowie, wiele łask Bożych i opiekę Matki Bożej Licheńskiej oraz za całe domostwo do Opatrzności Bożej.

31.05.2023 - Środa ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

16.00 – Rudnik : Za ++ Aurelię Szajter – w 5 rocznicę śmierci, męża Antoniego, siostrę Małgorzatę, szwagra Henryka, zięcia Władysława; za domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 Majowe

17.00 – Za ++ rodziców Annę, Ferdynanda Bierski, Martę, Teofila Wawrzyczek, ich rodziców, rodzeństwo, + Marię Szajter, Władysława Wawrzyczek, Waldemara Kowalskiego, całe ++ pokrewieństwo, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

01.06.2023 I Czwartek ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

16.00 – Godzina Święta – Nabożeństwo do NSPJ

17.00 - 1. Za + Stanisława Kuczaj, rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodzin Kuczaj i Rakoczy

2. Za ++ Genowefę i Karola Czempiel – od Aleksandry i Józefa.

02.06.2023 I Piątek

16.00 Rudnik : Za ++ Anielę Gabzdyl w 2 rocznicę śmierci, męża Bronisława, dziadków oraz ++ z rodzin Gabzdyl, Chmiel, Tomica, Żyła, Pala, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 – Za ++ Emilię Bijok, męża Gustawa, synową Grażynę, zięcia Mariana, , + Krzysztofa Samlika; domostwo do Opatrzności Bożej.

03.06.2023 I Sobota Wspomnienie Świetych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

8.00 Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepolanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

17.00 - Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Antoniego Padewskiego o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny, a dla ++ rodziców i syna Jarosława o Radość Nieba.

04.06.2023 NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.30 - Za + Pawła Legierskiego – w 21 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za + Leopolda Winkler – w 4 rocznicę śmierci, rodziców, ++ Rozalię, Władysława Tomica, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.001. Za + Bolesława Wątrobę, ++ rodziców, brata Henryka, + Andrzeja Paruzel, Jana, Marię Stoszek, Józefa, Jadwigę Pala.

2. W intencji Tadeusza – z okazji urodzin.

16.30 Nabożeństwo do NSPJ – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Elfrydę, Józefa Waleczek, ++ rodziców i rodzeństwo