Porządek nabożeństw 24.-31.10.2021

„Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

24.10.2021 - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.301. Za ++ Marię, Emila Bijok, synową Martę, rodziców z obu stron, Wilhelma, Marię Żyła.

2. Za +Tadeusza Węglorz – od córek Doroty i Jolanty z rodzinami.

9.30 - Rudnik : Za ++ Marię Tomica, męża Adolfa, dusze w czyśćcu cierpiące.

11.001.Dziękczynna - w 30 rocznicę ślubu Joanny i Eugeniusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

2. Dziękczynna – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i łaskę zdrowia dla Marii Kula z okazji 95 urodzin.

16.30 - Różaniec - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : W 18 urodziny Tobiasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Dary Ducha Świętego i opiekę Opatrzności Bożej na dalsze lata życia.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Florentynę Pasicką – od córek Ewy i Wiesławy.

2. Za + Leszka Kuchejdę – od kolegów i koleżanek z ławy szkolnej i wychowawcy.

25.10.2021 - Poniedziałek

17.001. Za ++ Helenę i Bolesława Gabzdyl, ++ z rodzin Gabzdyl i Żydek.

2. Za + Marię Matuszek – od pracowników Szkoły.

26.10.2021 - Wtorek

17.001. Za + Zofię Żyła w 9 rocznicę śmierci, rodziców Stanisława i Agatę, ++ Pawła Zawadę, Agatę Kularz, Marię, Alojzego Żyła.

2. Za + Tadeusza Węglorz – od Teresy i Stanisława.

18.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Władysława Żyłę, brata Wincentego, rodziców oraz za całe domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Franciszka Gabzdyl w 1 rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ z rodzin Gabzdyl, Żyła, Wilczek.

27.10.2021 - Środa

16.00 - Rudnik: - Za ++ Antoninę, Alojzję, Józefa Stoszek, ++ z rodzin Wawrzyczek, Sztuchlik, Tomica, Filipek.

17.001. Za + Leszka Kuchejdę – od rodzin Majętny, Machej.

2. Za + Teresę Chrobak – od siostry Marii.

28.10.2021 - Czwartek - ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

17.001. Za + Tadeusza Madzia.

2. Za + Martę Żyła – od kuzynki Małgorzaty Szczypka z rodziną.

18.001.Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Ernestynę Tomica, męża Józefa, rodziców z obu stron, + Karola Wawrzyczek; domostwo do Opatrzności Bożej

2. Za + Edwarda Matuszek – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kończycach Wielkich.

29.10.2021 - Piątek

16.00 - Rudnik : Za ++ Franciszka Tomicę, żonę Joannę, Jana Parchańskiego, żonę Stefanię, córki Irenę i Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 – Msza św. szkolna 1. Za + Stanisława Botorek – 6 tygodni po śmierci.

2. Za ++ Zofię, Franciszka Chudy, ++ z rodzin Chudy, Żyła, Lach, Sabiniok, Kuchejda, Brzózka, Hawełka, Płaczek.

3. Za + Agnieszkę Kuś - od Wandy i Stanisława Grzybek.

30.10.2021 - Sobota

8.00 - 1. Za + Leszka Kuchejdę – od rodzin Czempiel, Brachaczek, Chmiel.

2. Za + Pankracego Kamińskiego – od córki Małgorzaty z rodziną.

17.00 - 1. Za ++ Małgorzatę Parchańską w rocznicę śmierci, + męża Emila.

2. Za + Romana Szczypkę – od brata Leszka z rodziną.

31.10.2021 - NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

7.30 - 1. Za ++ Kazimierza Pasickiego, brata Józefa, rodziców Florentynę i Józefa, ++ z rodzin Handzel, Buchta, Pasicki, dusze w cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Tadeusza Węglorz – od żony Krystyny.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Władysławę, Franciszka Kłósko, ++ z rodzin Lebioda, Klocek, Chmiel.

2. Za + Jana Niemczyk – od rodziny Czendlik.

11.001. W 18 urodziny Pauliny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Dary Ducha Świętego w dalszym życiu oraz Boże błogosławieństwo dla Przemysława z okazji 35 urodzin..

16.30 Różaniec – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Z okazji 60 urodzin Janiny i Teresy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i wstawiennictwo Maryi w dalszym życiu.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Dziękczynna – z okazji 60 urodzin Ewy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla Filipa z okazji 1 urodzin.