Porządek nabożeństw 20.-27.09.2020

20.09.2020 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Bożej za wstawiennictwem Św.Michała Archanioła dla Ks. Proboszcza Kanonika Andrzeja - z okazji urodzin.

2. Za ++ rodziców Marię, Józefa Brachaczek, siostrę Antoninę, męża Emila, braci Józefa,Wiktora, żonę Zofię, Emilię, Walentego, Stanisława Sztymon, ++ z rodzin Fusik, Szajter, Machej, Brachaczek; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 Rudnik : Za ++ rodziców Annę, Pawła Gabzdyl, żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 1. Z okazji 18 urodzin Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

2. Z okazji 50 urodzin Beaty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej da całej rodziny.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Z okazji 50 urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu. Chrzest :Jagoda Myślińska

21.09.2020 Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

17.00 Za ++ męża Eugeniusza Machej - w 1 roczn. śmierci, ojca Rudolfa, + Henryka Rudol, ++ z rodzin Rudol, Budzik, Żyła, Kołatek.

22.09.2020 Wtorek

17.00 1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy z okazji urodzin.

2. Za + Marię Mokrzycką - od sąsiadów Czakon, Klimosz, Dalach, Żyła i Stolarz.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej: Za ++ rodziców Emilię i Franciszka, + Antoniego Tymon, teściów, rodzeństwo, ++ z rodziny.

19.00 Nabożeństwo Pompejańskie

23.09.2020 Środa Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

16.00 Rudnik : Za ++ Helenę Parchańską, jej rodziców, teściów, ++ z rodziny.

17.00 1. Za ++ Jana, Stefanię Herma, Erwina, Małgorzatę Mikszan, rodziców, rodzeństwo ; domostwo do Opatrzności Bożej .

2. Za + Anielę Błasiak - od rodzin Mikszan i Herman.

24.09.2020 Czwartek ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO - W BIELSKU -BIAŁEJ

17.00 1. Za ++ rodziców i teściów, + Stanisława i Marię Śleziak, ++ z rodzin Ciesielski, Tengler i Walica.

2. Za ++ Edwarda, Danielę Foltyn, rodziców, rodzeństwo z obu stron, + Bronisławę Smoleń, ++ Alicję, Jana Handzel, Marię Tengler, Agatę Wiśniowską.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Antoniego, Otylię Wieliczka.

25.09.2020 Piątek

14.00 Ślub rzym. : Patrycja Frycz - Jakub Stercuła

16.00 Rudnik : Za ++ Elżbietę Hanzel, męża Adolfa, zięcia Stanisława, teściów Joannę i Franciszka, Antoniego Żyłę, 2 żony, ++ z rodzin Tomica, Żyła; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 Msza św. szkolna : 1. Za + Marię Śleziak - 6 tygodni po śmierci.

2. Za ++ Władysława Żyłę, jego rodziców, teściów, brata Wincentego, zięciów, szwagrów, szwagierkę Bronisławę; domostwo do Opatrzności Bożej.

26.09.2020 Sobota

8.00 Za ++ Annę, Kazimierza i Waleriana Pilch, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 1. Za ++ rodziców Antoninę, Józefa Hanzel, wnuka Dariusza, Anielę, Maksymiliana Penkala, syna Edwarda, synową Jadwigę, Stefanię, Rudolfa Krzempek, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Marię Mokrzycką - od Elżbiety Stoły.

27.09.2020 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ODPUST KU CZCI ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

7.30 Za + Władysława Żyłę - w roczn. śmierci, brata Wincentego, ++ ich rodziców i teściów; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 Rudnik : 1. Za + Bartłomieja Machej - w rocznicę śmierci.

2. Za + Zdzisława Werłos w 10 rocznicę śmierci, ++ Helenę, Józefa Gabzdyl, dziadków ; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.30 1. Za Parafian

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych naszej Świątyni

3. W intencji Kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz o życie wieczne dla ++ Kapłanów.

4. Z okazji 90 urodzin Franciszki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo w dalszym życiu oraz opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 KaplicaOpatrzności Bożej : Za ++ rodziców Martę, Sylwestra Salamon, teściów Annę, Henryka Parchański, Barbarę, Herminę, Józefa Żyła, ++ z rodzin Salamon, Parchański, Pachuła, Brychcy, Pieczonka, Wawrzyczek oraz o opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny.