Porządek nabożeństw 17.-24.10.2021

„Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

17.10.2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30Dziękczynna : Z okazji 40 rocznicy ślubu Janiny i Romana, Anny i Józefa oraz 10 rocznicy ślubu Patrycji i Przemysława – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin.

9.30 - Rudnik :1. Za + Amalię Bijok w 15 rocznicę śmierci, + męża Edwarda.

2. Za + Jana Niemczyk – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu.

11.00 – Z okazji 30 rocznicy ślubu Barbary i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

16.30 - Różaniec - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ rodziców Marię, Bolesława Żyła, brata Bronisława, ojców Tadeusza Kluza i Franciszka Wawrzyczka, + Mariana Walnika, pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące i opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Jolantę Ćwiertnia – od kolegów i koleżanek córki Justyny z AGH.

18.10.2021 Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

17.00 1. Za ++ Helenę Mitas w 12 rocznicę śmierci, męża Tadeusza w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców, braci, Bronisława, Annę, Alojzego, Józefa i Halinę Stuchlik, ++ całe pokrewieństwo.

2. Za + Florentynę Pasicką – od wnucząt i prawnucząt.

19.10.2021 Wtorek

17.001. Za + Józefa Kwiczala, ++ rodziców Amalię i Józefa Kwiczala.

2. Za + Romana Szczypkę – od rodziny Witek.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej :1. Za + Danutę Wawrzyczek.

2. Za + Anielę Madecką – od rodzin Karas i Staniek.

20.10.2021 Środa Wspomnienie Św, Jana Kantego, prezbitera, patrona diecezji

16.00 - Rudnik: - Za ++ Helenę, Wiktora Żyła, syna Emanuela, zięcia Franciszka, Helenę, Andrzeja Polok, Elżbietę, Emila, Eugeniusza, Marię Jurgała, Zofię, Gabriela Machej; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 1. Za ++ Stanisława Dalach, Emilię, Franciszka, Jana Grzybek ; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Agnieszkę Kuś – od chrześniaczki Danuty.

21.10.2021 Czwartek

17.00 Za + Helenę Morawiec w 1 rocznicę śmierci, + męża Franciszka, rodziców z obu stron, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

18.00 – 1.Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Edwarda Foltyn, żonę Danielę, rodziców, rodzeństwo, Marię Tengler, Alicję, Jana Handzel, Bronisławę Smoleń, Agatę Wiśniowską, ++ z rodzin Foltyn i Wiśniowski

2. Za + Jolantę Ćwiertnia – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kończycach Wielkich.

22.10.2021 Piątek Wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

16.00 - Rudnik : Za + Lidię Majkut, Otylię, Gustawa Wawrzyczek, Genowefę, Mieczysława Majkut.

17.00Msza św. szkolna 1. Za ++ mamę Marię Szajter, dziadków Annę i Ferdynanda Bierski, Marię, Józefa Szajter, Gertrudę, Jana Gawełczyk, Kunegundę, Henryka Wierzgoń.

2. Za + Martę Czauderna – od Urszuli i Zbigniewa.

19.00 Nowenna Pompejańska

23.10.2021 Sobota

8.00 - 1. Za ++ rodziców Elżbietę, Henryka Cyrzyk, dziadków Ludwinę i Józefa Cyrzyk, Joannę, Józefa Nowak, wujka Ottona i Andrzeja Zelik.

2. Za + Teresę Chrobak – od siostry Marcjanny z mężem.

17.00 - 1. Za ++ Anielę, Tadeusza Urbaniec, Stanisława Mołek, Franciszkę i Pankracego Kamińskich, ++ z rodzin Urbaniec, Konig, Kamiński; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Edwarda Matuszek – od kuzynek Heleny, Antoniny oraz rodzin Bizoń, Hernik i Walek.

24.10.2021 - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - 1. Za ++ Marię, Emila Bijok, synową Martę, rodziców z obu stron, ++ Wilhelma i Marię Żyła.

2. Za + Tadeusza Węglorz – od córek Doroty i Jolanty z rodzinami.

9.30 - Rudnik : Za ++ Marię Tomica, męża Adolfa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.001. W 30 rocznicę ślubu Joanny i Eugeniusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze wspólne lata.

2. Dziękczynna - z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i łaskę zdrowia dla Marii Kula z okazji 95 urodzin.

16.30 Różaniec – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : W 18 urodziny Tobiasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Dary Ducha Świętego i opiekę Opatrzności Bożej.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Florentynę Pasicką – od córek Ewy i Wiesławy.

2. Za + Leszka Kuchejdę – od koleżanek i kolegów z ławy szkolnej i wychowawcy.