Porządek nabożeństw 15.-22.08.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

15.08.2021 NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.30 – Za + męża Karola Czempiel, ++ z rodzin Pinkas i Czempiel; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Franciszka Wawrzyczka, rodziców Annę i Franciszka Wawrzyczek, Filomenę, Franciszka Parchański, synów Stanisława i Józefa, bratową Marię, + Stanisława Widnic, pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej. Roczek : Adrian Wawrzyczek

11.00 – Za + męża Leszka Kuchejdę – od żony i dzieci.

16.30 - Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : W 18 rocznicę urodzin Justyny z podziękowaniem Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Jana, Annę Waleczek, synów Franciszka , Józefa i Jana, córki Marię, Helenę i Otylię.

16.08.2021 Poniedziałek

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Jadwigę, Antoniego Małyjurek, rodziców z obu stron, ++ siostry i braci, + Jerzego, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.08.2021 Wtorek Wspomnienie Św. Jacka, prezbitera

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Józefa Szajter, żonę Marię, ich rodziców : Marię, Józefa, Annę, Franciszka, + Tadeusza Węglorz, Ks. Tadeusza Czerneckiego, jego siostrę Elżbietę; domostwo do Opatrzności Bożej .

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Annę, Józefa, Andrzeja Kajzar, Zuzannę, Stanisława Jałowiczor, Zuzannę Kaleuch, Teresę, Michała, Antoniego Heczko, ++ z rodzin Legierski i Małyjurek.

18.08.2021 Środa

16.00 - Rudnik: - Za + Ottokara Tomicę – od szwagierki Krystyny z rodziną.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Władysława Brychcy – od kuzyna Bolesława z rodziną.

19.08.2021 Czwartek

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Stanisława Jurgałę, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Franciszka Gabzdyl, żonę Martę,, zięcia Roberta, dusze w czyśćcu cierpiące.

20.08.2021 Piątek Wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

16.00 - Rudnik : Za ++ Teresę Szajter, męża Antoniego, syna, + Annę Szczyrba, + jej matkę.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za +Karola Świeży, rodziców, teściów, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

21.08.2021 Sobota Wspomnienie Św. Piusa X, papieża

8.00 - Dziękczynno – błagalna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

14.00 – Ślub rzym. : Martyna Ławnik – Tomasz Lepczyński

17.00 - Za ++ Emilię, Józefa Pupek, brata Władysława, dziadków z obu stron, ++ z bliższej i dalszej rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

19.00 – Nabożeństwo Pompejańskie

22.08.2021 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za + Jolantę Ćwiertnia – od pracowników Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku – Białej

9.30 - Rudnik : Za ++ Herminę Żyła, syna Adolfa, synową Marię, Stefanię, Franciszka Białek, Zuzannę, Adolfa Probst, dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 - Za + Krzysztofa Pietrzyk, Józefa Gałuszkę, Anielę Ociepka, Marię, Franciszka Tomica, ++ z rodzin Gałuszka, Ćwięczek, Ociepka, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + męża Janusza Foltyn, Franciszkę, Józefa, Annę, Antoniego Foltyn, Karola, Annę Owczarzy, brata Jana, ++ dziadków z obu stron.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Otylię i Antoniego Wieliczka.

PAMIĘTAJ O WAKACYJNEJ EUCHARYSTII