Porządek nabożeństw 14. - 21.04.2024

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 – Za ++ Antoninę, Stanisława Sztuchlik, Adolfa Kałużę, ++ z rodzin Wawrzyczek i Siekierka.

9.30 - Rudnik : Za ++ Annę, Mariana Kamiński, Martę, Augustyna Szczypka, ++ z obu rodzin ; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 – Za ++ córki Urszulę i Ewę, rodziców Annę, Wincentego Bortel, Amalię, Józefa Kwiczala, braci Jana i Józefa, bratowe Helenę i Martę, szwagra Mariana; za całą rodzinę do Opatrzności Bożej.

16.30 – Nieszpory

17.00 – Za + Rudolfa Bijok, ++ z rodzin Bijok, Foltyn, Pucek, Wojacki, Kamiński, Lubczyk.

15.04.2024 - Poniedziałek

17.00 - 1. Za ++ Emilię Czendlik, męża Pawła, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Czendlik, Mazurek, Hanzel, + Renatę Szymala, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. - Za + Stanisława Kula – od rodzin Chrobak i Mołek.

3. – Za + Renatę Błahut – od Moderatorów i Wspólnoty Domowego Kościoła Rejonu Cieszyńskiego - / odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

16.04.2024 - Wtorek

17.00 – 1. Za ++ Erwina, Janinę Frydeckich, syna Janusza, synową Danutę, syna Tadeusza, synową Marię, ++ Marka Frydeckiego i Tadeusza Pyszny.

2. Za ++ rodziców Leonię i Andrzeja Grela, ++ siostry, brata, + Henryka Kościk.

Nabożeństwo Papieskie

17.04.2024 - Środa

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Mariannę, Józefa Szajter, ++ Edwarda, Bolesława, Jana, Franciszka, Bronisława Niemczyk.

2. Za + Helenę Parchańską – od wnuczki Gabrysi.

17.00 – Za ++ Otona Czaudernę w 4 rocznicę śmierci, + Martę Czauderna w 3 rocznicę śmierci.

18.04.2024 - Czwartek

17.00 – 1. Za ++ rodziców Emilię, Michała Żytkowskich, teściów Zuzannę i Oskara szwagra Czesława; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. – Za ++ Marię Szajter, męża Józefa, synową Marię, zięcia Tadeusza, rodziców Annę i Franciszka, Marię, Józefa Szajter, ++ pokrewieństwo.

3. - Za + Szymona Żyłę – od babci Anieli.

19.04.2024 - Piątek

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Władysława, Walerię Tengler, dziadków z obu stron ; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Wiktorię Kędziera – od prac. Działu Higieny Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

17.00 – W intencji rodziny Urbańczyk z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

20.04.2024 - Sobota

8.00 1. Za ++ Stefanię, Jana Handzel, córki Annę i Marię, synowe Zofię i Julię, synów Jana, Karola, Franciszka, zięciów oraz ++ pokrewieństwo.

2. Za + Stanisława Szajter – od rodzin Wątroba, Machej.

17.00 – Dziękczynna – w 90 rocznicę urodzin Zofii z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie.

21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 W intencji Małgorzaty i Krzysztofa – w rocznicę ślubu – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

9.30 - Rudnik : Za + ojca Leopolda Winkler, ++ dziadków z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej

11.00 – Za ++ Antoninę, Stefana Chudek, wnuka Sebastiana, + Zygmunta Ochmana, Julię, Jana Dyjak, synów Mariana i Tadeusza, ++ Józefę, Emila Chudek, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Nieszpory

17.00 – Za ++ Helenę, Emeryka Foltyn, rodziców z obu stron, Marię Cholewik, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.