Porządek nabożeństw 13.-20.09.2020

13.09.2020 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - Odpust ku czci Imienia Maryi w Rudniku

7.30 Za ++ Franciszka Wawrzyczka, syna Bronisława, Justynę, Franciszka Wawrzyczek, Emilię, Józefa Pupek, brata Władysława, wszystkich ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 Za ++ Adolfa Kałużę, Antoninę i Stanisława Sztuchlik.

11.00 Rudnik : 1. Za Parafian

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych.

16.00 Nieszpory - Nabożeństwo Fatimskie w Rudniku

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ córki Urszulę i Ewę , rodziców Annę, Wincentego Bortel, Józefa, Amalię Kwiczala, szwagra Mariana, Justynę, Karola Węglarzy; domostwo do Opatrzności Bożej.

14.09.2020 Poniedziałek ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

17.00 Za ++ Eugeniusza, Marię, Emila, Elżbietę Jurgała, Jana, Annę Kabiesz, Alojzję, Józefa Żyła, ++ całe pokrewieństwo.

15.09.2020 Wtorek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

17.00 Za ++ Bolesława Gabzdyl, jego rodziców, ++ z rodziny Gabzdyl.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej: 1. Za ++ Marię, Alojzego Ociepka, ++ z rodzin Ociepka, Węglarzy, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii.

2. Za + Tadeusza Kołatek - od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Kaczycach - rocznik 1955.

16.09.2020 Środa Wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

16.00 Rudnik : Za ++ Zofię, Franciszka Machej, ich rodziców, zięciów Władysława i Tadeusza, Jadwigę, Jana Kołatek, ++ z rodzin Pierchała, Dadok, Brych Gocman; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 1. Za ++ Emilię, Józefa Pupek, syna Władysława, wnuczkę Janinę, synową Ludmiłę, wnuków Jana i Bronisława, zięciów Władysława i Franciszka ; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Zofię Foltyn - od brata Józefa.

21.00 Apel Jasnogórski

17.09.2020 Czwartek

17.00 1. Za ++ Emilię, Leona, Helenę i Stanisławę Gabzdyl, Helenę, Karola Machej, syna Leona, dziadków Teresę, Józefa Handzel, Joannę, Franciszka Machej, Mariannę, Józefa Szajter, syna Edwarda, Księży: Franciszka Kubaloka, Tadeusza Czerneckiego; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Antoniego Kuchejda, syna Zbigniewa, rodziców, ++ Adolfa, Antoninę Czempiel, + Bronisławę Pupek.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Michalinę Parchańską - od Michaliny Jaskulskiej z rodziną.

18.09.2020 Piątek ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

16.00 Rudnik : Za ++ Lidię Majkut, rodziców Otylię i Gustawa Wawrzyczek, teściów Genowefę, Mieczysława Majkut.

17.00Msza św. szkolna Za + żonę Marię Szajter w 9 rocznicę śmierci, jej rodziców, teściów i dziadków; domostwo do Opatrzności Bożej.

19.09.2020 Sobota

8.00 1. Za ++ Annę, Jana, Marię, Piotra, Kazimierza, Stanisławę, + o. Ottona.

2. Za + Tadeusza Kołatek - od Marty i Józefa Ściskała z rodziną.

17.00 W 5 rocznicę ślubu Weroniki i Dominika z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : Z podziękowaniem Panu Bogu za 60 lat małżeństwa Zofii i Brunona, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej dla Jubilatów i rodziny.

20.09.2020 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.301. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła dla Ks. Proboszcza Kanonika Andrzeja - z okazji urodzin.

2. Za ++ rodziców Marię, Józefa Brachaczek, siostrę Antoninę,jej męża Emila, braci Józefa i Wiktora, żonę Zofię, Emilię, Walentego, Stanisława Sztymon, ++ z rodzin Fusik, Szajter, Machej, Brachaczek; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 Rudnik : Za ++ rodziców Annę, Pawła Gabzdyl, żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.001. Z okazji 18 urodzin Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

2. Z okazji 50 urodzin Beaty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Z okazji 50 urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu.