Porządek nabożeństw 10.-17.10.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

10.10.2021 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 1. Za + Ludmiłę Pupek w 18 rocznicę śmierci, + córkę Janinę.

2. W intencji Seniorów – z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.

9.30 - Rudnik :1. Za ++ Elżbietę Tomica, 2 mężów, syna Wilhelma, córkę Helenę, zięcia Wilhelma.

2. Za + Anielę Gabzdyl – od rodzin Hanzel i Herman. Chrzest : Dominik Leon Siąkała

11.00 – 1. Za ++ rodziców Zofię, Józefa Żyła, ojca Józefa Stoszka, dziadków, pokrewieństwo z obu stron, domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Teresę Chrobak – od brata Krzysztofa z rodziną.

16.30 - Różaniec - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Mateusza Gremlik, + syna Tadeusza, ++ z rodziny.

19.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Dziękczynna – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Bożej oraz Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Renaty z okazji urodzin.

11.10.2021 Poniedziałek

17.00 1. Za ++ rodziców Jana, Stefanię Herma, Erwina, Małgorzatę Mikszan, rodziców z obu stron.

2. Za + Jolantę Ćwiertnia – od rodziny Jurczyk.

12.10.2021 Wtorek

17.00 – Za ++ Helenę, Józefa Foltyn, Annę, Józefa Parchański, ++ rodziców i rodzeństwo, wszystkich ++ z rodzin Foltyn i Parchański; domostwo do Opatrzności Bożej.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej :1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Bożej oraz zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.

2. Za + Florentynę Pasicką – od wnucząt i prawnucząt.

13.10.2021 Środa Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

16.00 - Rudnik: - 1. Za ++ Karola, Helenę Szajter, córkę Helenę Pisarską, Rudolfa, Stefanię Bijok, Józefa, Marię Szajter, Zbigniewa Krótki, Stanisławę Grubka; za domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Jana Niemczyk – od Stanisława Bijok.

17.00 1. Za ++ Edwarda Jurgałę, rodziców, teściów, dziadków, ++ z rodzin Jurgała i Kocur.

2. Za + Leszka Kuchejdę – od szwagierki Magdaleny z rodziną.

Po Mszy Świętej - Nabożeństwo Fatimskie

14.10.2021 Czwartek

17.00 1. Za ++ Zofię, Ferdynanda Świeży, rodzeństwo, zięcia Józefa, dziadków Józefa, Marię Kudłacz, Antoniego, Annę Świeży.

2. Za + Agnieszkę Kuś – od Teresy i Marka Sikora.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Bronisławę Glajcar, męża Jana, syna, synową, dusze w czyśćcu cierpiące.

15.10.2021 Piątek Wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16.00 - Rudnik : 1. Za + Helenę Parchańską w rocznicę śmierci, ++ jej rodziców i teściów.

2. Za + Anielę Gabzdyl – od Antoniny, Marii i Heleny z rodzinami.

17.00 Msza św. szkolna 1. Za ++ Stanisława i Jana w rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

2. Za + Edwarda Matuszek – od rodzin Kula i Smelik.

16.10.2021 Sobota Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

8.00 - 1. Za ++ Bronisławę Kocek, męża Władysława, synów, synową, rodziców z obu stron, siostry i brata, ++ z rodziny Kajstura.

2. Za + Marię Matuszek – od rodzin Hanzel i Wiktorowski.

17.00 - 1. Za + Alojzego Gospodarczyka w 29 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Gabzdyl, Gołofit oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Małgorzatę Machej – od rodziny Hanzel.

21.00 Apel Jasnogórski

17.10.2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - 1. Dziękczynna - z okazji 40 rocznicy ślubu Janiny i Romana, Anny i Józefa oraz 10 rocznicy ślubu Patrycji i Przemysława z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin.

9.30 - Rudnik : 1. Za + Amalię Bijok w 15 rocznicę śmierci, + męża Edwarda.

2. Za + Jana Niemczyk – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu.

11.00 – Z okazji 30 rocznicy ślubu Barbary i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.

16.30 Różaniec – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ rodziców Marię, Bolesława Żyła, brata Bronisława, ojców Tadeusza Kluza i Franciszka Wawrzyczka, + Mariana Walnika, + pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące i opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Jolantę Ćwiertnia – od koleżanek i kolegów córki Justyny z AGH.