Ogłoszenia duszpasterskie 7.-14.08.2022

1. Dziś o godz.16.30 nieszpory i Msza św. o 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- w poniedziałek – wspomnienie Św. Dominika, prezbitera

- we wtorek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

- w środę – święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

- w czwartek – wspomnienie Św. Klary, dziewicy

3. We wtorek po Mszach św. – nabożeństwo do Św. Michała Archanioła

4. W środę po Mszach św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5. W Czwartek – od 16.00 – Godzina Święta, podczas której polecamy sprawę powołań do służby Bożej samemu Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi. W tym dniu na Wałach Jasnogórskich będzie sprawowana Eucharystia na zakończenie diecezjalnej pieszej pielgrzymki.

6. W sobotę, 13 sierpnia – Dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00 – w kościele parafialnym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej.

7. W przyszłą niedzielę, 14 sierpnia, w naszej diecezji obchodzić będziemy uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Panu Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę.

8. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

9. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy : Podkaczok : ul. Spacerowa 39, 35, 21 ul. Podlesie 8, 12, 14