Ogłoszenia duszpasterskie 7.-14.06.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIETSZEJ TRÓJCY

1. Liturgiczne obchody tygodnia:

- W PONIEDZIEŁK, 8 CZERWCA - wspomnienie św. Jadwigi Królowej. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do kościoła młodzież klas 8 razem z rodzicami, na spotkanie organizacyjne przed Sakramentem Bierzmowania, które odbędzie się 1 lipca, w środę, o godz. 17.00.

- W CZWARTEK, 11 CZERWCA - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze Święte o 8.00, 11.00 i wieczorna o 18.00 w Opatrzności Bożej. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 8.00, po której wyruszymy w tradycyjnej procesji z Najświętszym Sakramentem. W tym roku, ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, trasa procesji zostanie ograniczona, co do długości i ilości uczestników. Dwa ołtarze będą w kościele, a dwa na zewnątrz.

- W SOBOTĘ, 13 CZERWCA - wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Tego dnia, po dłuższej przerwie sanitarnej, od godz. 9.00, odwiedzimy w domach naszych chorych parafian. Można, jak to było zawsze, zgłaszać chorych w kancelarii, w godzinach urzędowania.

2. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe. Czerwcówki w tygodniu odprawiamy o 16.30, a w niedzielę o 16.30 w Opatrzności Bożej.

3. Sprzątanie kościoła w najbliższy piątek 12 czerwca - Świerczyniec: ul. Strażacka 27, 23, 21, 8, 9, 10