Ogłoszenia duszpasterskie 7.-14.02.2021

Ogłoszenia duszpasterskie


V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś na godz.16.30 zapraszamy na „Różaniec do granic nieba”. Msza św. wieczorna o 17.00

2. W środę - wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

3. W czwartek 11 lutego - przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorego.Modlimy się za ludzi dotkniętych cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia. Msza św. W intencji Chorych o godz. 17.00. Proszę, aby rodziny umożliwiły chorym i starszym parafianom uczestniczenie we Mszy św. i nabożeństwie , w czasie którego będzie udzielony Sakrament Chorych i błogosławieństwo Lourdzkie. - od godziny 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Godzina Święta 

4. W piątek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną - w Rudniku o godz. 16.00, w kościele parafialnym o 17.00

5. Za tydzień, 14 lutego w ostatnią niedzielę przed tegorocznym okresem wielkiego postu rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne.

6. Przypominamy, że codziennie o godz. 16.30 odmawiamy „ Różaniec do granic nieba ”.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. Serdeczne ,,Bóg zapłać’’ - za wszystkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na nasze konto.

9. Bóg zapłać - za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy : Odnóżka ul. Lipowa 6, 8, 12, 18, 20