Ogłoszenia duszpasterskie 6.-13.06.2021

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną do kaplicy Opatrzności Bożej na godz. 16.30. Msze Święte wieczorne w kaplicy o godz. 17.00 i 19.00.
  2. Przez cały okres Oktawy Bożego Ciała, czyli do piątku włącznie, podczas Nabożeństw do NSPJ idziemy z procesją wokół kościoła, prosząc obecnego w Najświętszym Sakramencie Jezusa Chrystusa o błogosławieństwo dla naszej parafii i wszystkich jej mieszkańców.
  3. We wtorek - 8 czerwca - wspominamy św. Jadwigę Królową, patronkę Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
  4. W czwartek - 10 czerwca - pod duchową opieką Księdza Proboszcza wyrusza autokarowa pielgrzymka do Medjugorie i sanktuariów Chorwacji. Polećmy pielgrzymów opiece Maryi Królowej Pokoju.
  5. W piątek - obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Eucharystię: - do Rudnika na godz. 16.00; - do kościoła parafialnego na godz. 17.00 W tę piękną uroczystość ofiarujmy się wszyscy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  6. W sobotę - wspominamy Niepokalane Serce NMP. Tego dnia chcemy polecić naszą Ojczyznę, naszą parafię i każdego z osobna Niepokalanej Panience, oddając wszystko pod Jej macierzyńską opiekę.
  7. Przypominamy, że do końca października odprawiamy Msze i nabożeństwa także w kaplicy Opatrzności Bożej. W niedziele Msze Święte będą tam o godz. 17.00 i 19.00, a we wtorki i czwartki o godz. 18.00. Zapraszamy co niedzielę na nabożeństwa czerwcowe do kaplicy Opatrzności Bożej na godz.16.30.
  8. W kościele parafialnym, nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, a w Rudniku w środy i piątki po Mszy Świętej. Zapraszamy serdecznie dorosłych, młodzież i dzieci.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH
  10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców dzielnicy PODKACZOK: ul. Spacerowa 35, 39, 21 oraz ul. Podlesie 8, 12, 14.