Ogłoszenia duszpasterskie 06.-13.03.2022

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Człowiek przepełniony mocą i łaską Boga nie musi się lękać szatana, ale winien być wciąż gotowy i czujny na jego atak. Bądźmy ludźmi chrześcijańskiej nadziei, bo Jezus okazuje się mocniejszy od szatana i wciąż zwycięża w naszym życiu, pozwalając nam pokonać szatana i jego pokusy. Z Chrystusem i tylko w Nim jest nasze zwycięstwo.

1. Dziś o godz. 16.15 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym . Msza św. wieczorna o godz.17.00.

2. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz prosimy o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

3. W piątek – zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

* Droga Krzyżowa – w Rudniku o godz. 15.30, zaś w kościele parafialnym o 16.15 Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Przypominamy, że wierny, który pobożnie odprawia Drogę Krzyżową, może zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

* Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym – w niedzielę o godz. 16.15

4. Przypominamy, że od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę - o godz. 16.30 odmawiamy Różaniec – w intencji Ojczyzny oraz o pokój w świecie.

5. W zakrystii można składać wypominki za dusze Zmarłych. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów będziemy się modlić za dusze zalecane.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii.

Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z Prawej Strony Piotrówki: ul. Kościelna 6, 7, ul. Szkolna 2 A, ul. Stroma 20, 10, 8, 2