Ogłoszenia duszpasterskie 5. - 12.03.2023

1. Dziś o godz. 16.15 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. Msza św. wieczorna o 17.00. Również dzisiaj modlitwą i ofiarą (do puszek) wspieramy dzieci Afryki / dzieło ad gentes /.

2. W poniedziałek – o 17.00 – Msza św. za + Marka Handzla – od rodziny Puzoń z Zebrzydowic- / odprawia Ks. Grzegorz poza parafią

3. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.

4. W środę po Mszach św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – także z naszej Parafii.

6. W piątek - zapraszamy wiernych do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. * Droga Krzyżowa – w Rudniku o godz. 15.30, zaś w kościele parafialnym o 16.15 Po Drodze Krzyżowej – Msza św. szkolna. Dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Przypominamy, ze wierny, który pobożnie odprawia Drogę Krzyżową może zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. * Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym – w niedzielę o 16.15.

7. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek– od godz. 16.00 – w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. W zakrystii można składać wypominki za dusze Zmarłych. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów będziemy się modlić za dusze zalecane. Również w zakrystii można składać ofiary na kwiaty i wystrój Bożego Grobu.

9. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001/ BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH /

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy Łubowiec : ul. Pilotów 6, 10, 16, 1c, 3, 4