Ogłoszenia duszpasterskie 3.-10.01.2021

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Dzisiaj wieczorna Msza Święta o godz. 17.00, zaś pół godziny przed Mszą wieczorną, o godz. 16.30, dzisiaj i codziennie, odmawiamy „Różaniec do granic nieba”.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

W środę - 6 stycznia - Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Pamiętajmy też w modlitwie o naszym biskupie ordynariuszu Romanie Pindlu, który obchodzi tego dnia 7 rocznicę święceń biskupich.

3. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca stycznia. Na godz.16.00 zapraszamy na cotygodniową adorację, podczas której polecamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi sprawę powołań do służby Bożej w Kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej parafii, które składacie zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na nasze konto. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy także za przygotowanie naszych świątyń do świątecznych i niedzielnych Eucharystii.

5. W najbliższy piątek - 8 stycznia -do sprzątania poprosimy mieszkańców Prawej strony Piotrówki:

ul. Kościelna 6, 7;

ul. Szkolna 2a;