Ogłoszenia duszpasterskie 3 - 10.04.2022

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś o godz. 16.15 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. Msza święta wieczorna o godz. 17.00.

2. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Jest to I czwartek miesiąca. Modlimy się za pasterzy Kościoła i prosimy o dar nowych powołań do służby w Kościele.

3. W piątek – zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

* Droga Krzyżowa – PIĄTEK - o godz. 16.15 - w kościele. parafialnym. Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Przypominamy, że wierny, który pobożnie odprawia Drogę Krzyżową, może zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

* Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym – NIEDZIELA - o godz. 16.15

4. W przyszłą niedzielę, 10 kwietnia przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Uroczysta procesja z palmami na sumie o godz. 11.00.

5. Przypominamy, że od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę – o godz. 16.30 odmawiamy Różaniec – w intencji Ojczyzny oraz o pokój w świecie.

6. W zakrystii można składać wypominki za dusze Zmarłych. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów będziemy się modlić za dusze zalecane. Również w zakrystii można składać ofiarę na kwiaty i wystrój Bożego Grobu.

7. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Godziny Świętej.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9.Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy Odnóżka: ul. Cieszyńska 34, 32, 30, 28 ul. Lipowa 4