Porządek nabożeństw 27.09. - 04.10.2020

27.09.2020 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - ODPUST KU CZCI ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

7.30 Za + Władysława Żyłę - w rocznicę śmierci, brata Wincentego, ich rodziców i teściów; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 Rudnik : 1. Za + Bartłomieja Machej - w rocznicę śmierci.

2. Za + Zdzisława Werłos w 10 rocznicę śmierci, ++ Helenę, Józefa Gabzdyl, dziadków; domostwo do Opatrzności Bożej. Chrzest : Stanisław Łukasz Kropka

11.30 1. Za Parafian.

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych naszej Świątyni

3. W intencji Kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz o życie wieczne dla ++ Kapłanów.

4. Z okazji 90 urodzin Franciszki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo w dalszym życiu oraz opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ rodziców Martę, Sylwestra Salamon, teściów Annę, Henryka Parchański, Barbarę, Herminę, Józefa Żyła, ++ z rodzin Parchański, Pachuła, Brychcy, Pieczonka, Wawrzyczek oraz o opiekę Opatrzności Bożej dla rodziny. Roczek : Stefan Kordzikowski

28.09.2020 Poniedziałek Wspomnienie Św. Wacława, męczennika

17.00 Za ++ Stanisława Macurę, rodziców, teściów, szwagrów Leona i Jana, + Marię Szymeczek, 2 mężów, synów, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii.

29.09.2020 Wtorek ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW : MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

17.00 1. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła, całego Dworu Niebieskiego i Chórów Anielskich o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny, a dla ++ syna Jarosława i rodziców o wieczną szczęśliwość.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej: 1. Za ++ Rozalię, Józefa Tomica, Czesława Olkuskiego, + Zofię Gremlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Marię Mokrzycką - od Małgorzaty Szczypka oraz rodzin Stoły, Holik i Bizoń.

30.09.2020 Środa Wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

16.00 Rudnik : Za ++ Jana Hanzel, jego rodziców, Joannę, Józefa Węglorz, syna Franciszka, Annę, Jana Kowalski, Helenę, Karola Herman, siostrę Emilię, ++ z rodzin Hanzel, Herman, Kowalski; domostwo do Opatrzności Bożej. 17.00 1. Za ++ Bolesława Gabzdyl - w 1 rocznicę śmierci, + żonę Helenę, ++ z rodzin Gabzdyl i Żydek .

2. Za + Tadeusza Kołatek - od Leona Jojko z rodziną.

01.10.2020 I Czwartek Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

16.30 Różaniec

17.00 1. Za ++ Józefa i Teresę Gremlik, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.

2. Za ++ Jadwigę Pala, Jana, Marię Sikora, Józefa Pala, dziadków z obu stron, wujków Bolesława i Józefa; domostwo do Opatrzności Bożej.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Tadeusza i Krzysztofa Klocek, rodziców Bronisławę i Władysława; domostwo do Opatrzności Bożej.

02.10.2020 I Piątek Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

16.00 Rudnik : Za ++ Gustawa Wawrzyczek, żonę Otylię, córkę Lidię, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Różaniec

17.00 Msza św. szkolna : Za ++ Helenę, Józefa Foltyn, Annę, Józefa Parchański, ++ rodziców i rodzeństwo, wszystkich ++ z rodzin Foltyn - Parchański; domostwo do Opatrzności Bożej

03.10.2020 I Sobota

8.00 1. Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Seniorów naszej Parafii i życie wieczne dla Zmarłych.

16.30 Różaniec

17.00 1. Za ++ Anielę, Tadeusza Urbaniec, Stanisława Mołek, ++ z rodzin Urbaniec, Konig, Mołek, Kamiński, Kareta, + Helenę Kubacką

2. Za + Marię Mokrzycką - od rodzin Kuchejda, Matuszny.

04.10.2020 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosław., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

9.30 Rudnik : Za ++ Helenę Parchańską w rocznicę śmierci, jej rodziców i teściów, + siostrę Irenę.

11.00 1. Z okazji 70 urodzin Stanisława z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosław., zdrowie i potrzebne łaski w dalszym życiu.

2.Roczki : Grzegorz Marek , Zuzanna Zahraj

16.30 Różaniec - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 KaplicaOpatrzności Bożej : 1. Za ++ Józefa, Annę Czepczor, synów Józefa, Tadeusza, Zofię, Józefa Machej, syna Bolesława, Helenę, Stefana Rom, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Tadeusza Kołatek - od sąsiadów Bierski i Żyła.