Ogłoszenia duszpasterskie 27.06 - 4.07.2021

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich do kaplicy Opatrzności Bożej na godz.16.30 na Nabożeństwo Czerwcowe. Niedzielne Msze Święte wieczorne w kaplicy, jak zwykle o godz.17.00 i 19.00, a w tygodniu we wtorki i czwartki o godz.18.00.

2. W poniedziałek - 28 czerwca - wspominamy św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

3. We wtorek - 29 czerwca - obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Będziemy się modlili o taką wiarę i gorliwość chrześcijańską, jakich wzór dali nam ci wielcy patronowie.

4. W środę - 30 czerwca - zapraszamy na ostatnie już nabożeństwo czerwcowe do NSPJ. Będziemy dziękowali za niewyczerpane zdroje łask, które spłynęły na nas w tym miesiącu z Najświętszego Serca Jezusowego.

5. W I czwartek miesiąca lipca zapraszamy na godz.16.00 na cotygodniową Godzinę Świętą, podczas której polecamy sprawę powołań do służby Bożej samemu Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.

6. W I piątek miesiąca, pomimo czasu wakacyjnego, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Świętą szkolną:

- do Rudnika - na godz.16.00

- do kościoła parafialnego - na godz.17.00 Ofiarujmy tego dnia swoją spowiedź o dobre i błogosławione wakacje.

7. W sobotę - 3 lipca - przypada Święto Św. Tomasza Apostoła. Jest to także I sobota miesiąca. Na godz.7.30 zapraszamy na różaniec, który tradycyjnie poprowadzą róże żywego różańca. O godz. 8.00 Msza Święta wynagradzająca zniewagi wyrządzane Niepokalanemu Sercu Maryi. Od godz.9.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych parafian, których możemy zgłaszać telefonicznie w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców dzielnicy WYGODA: ul. Wygoda 4, 5, 8 oraz ul. Cieszyńska 53, 51B