Ogłoszenia duszpasterskie 24.-31.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o 16.30 – nabożeństwo różańcowe - w kaplicy Opatrzności Bożej. Msze św. o godz. 17.00 i 19.00 – również w kaplicy.

2. W czwartek - 28 października - przypada Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Modlitwą ogarniamy Biskupa Tadeusza Rakoczego z okazji imienin.

Od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Jak co tydzień, dziękujemy za powołanych do służby Bożej i prosimy o nowe powołanie kapłańskie, zakonne i misyjne – także z naszej wspólnoty parafialnej. Godzina Święta jest także okazją do spowiedzi.

3. W piątek - Msza św. szkolna :

- w Rudniku - o godz. 16.00 ; - w kościele parafialnym – o godz. 17.00

Podczas tych Mszy modlimy się o błogosławieństwo Boże dla całej społeczności szkolnej w Rudniku i Kończycach Wielkich, oraz o światło Ducha Świętego dla uczących i uczących się. Zapraszamy dzieci i młodzież.

4. Jeśli chodzi o pracę Kancelarii Parafialnej, to w godzinach od 9.00 – 12.00 można zamawiać intencje mszalne na rok 2022. Przypominamy, że robimy to TELEFONICZNIE.

5. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy, że świece i zniczena Dolnym Cmentarzu ze względu na bezpieczeństwo naszego drewnianego kościoła – opuszczając Cmentarz – GASIMY ! W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można składać wypominki za dusze Zmarłych. W dniach od 1 – 8 listopada o godz. 16.30 odmawiać będziemy Różaniec za dusze zalecane.

9. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii:

Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z Lewej Strony Piotrówki - ul. Ks. Olszaka 41, 43, 45 ; ul. Młyńska 8, 6, 4