Ogłoszenia duszpasterskie 20.-27.06.2021

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich do kaplicy Opatrzności Bożej na godz.16.00 na Nabożeństwo Czerwcowe. Niedzielne Msze Święte wieczorne w kaplicy, jak zwykle o godz.17.00 i 19.00, a w tygodniu we wtorki i czwartki o godz.18.00.
  2. W poniedziałek - 21 czerwca - wspominamy św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. We wtorek, z racji 22 dnia miesiąca, zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 19.00 na Nowennę Pompejańską, podczas której będziemy powierzali naszą Ojczyznę, naszą parafię oraz sprawy osobiste Królowej Różańca Świętego z Pompejów.
  4. W czwartek - 24 czerwca - obchodzimy Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Tego dnia pragniemy zakończyć rok szkolny i katechetyczny uroczystą Mszą Świętą dziękczynną. Będziemy się także modlili o szczęśliwe i udane wakacje. Na godz. 8.00 zapraszamy uczniów, wychowawców i wszystkich nauczycieli. Podczas Mszy nastąpi uroczyste przekazanie sztandaru. Od godziny 16.00 zapraszamy na czwartkową Godzinę Świętą, podczas której polecamy sprawę powołań do służby Bożej samemu Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.
  5. W piątek - 25 czerwca - zapraszamy dzieci i nauczycieli do Rudnika, na godz. 8.00 na uroczystą Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  6. Przypominamy, że w kościele parafialnym, nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, a w Rudniku w środy i piątki po Mszy Świętej. Zapraszamy serdecznie dorosłych, młodzież i dzieci
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH
  8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców dzielnicy WYGODA: ul. Spacerowa 5, 5A, 9; ul. Dworcowa 5 oraz ul. Podlesie 1B