Ogłoszenia duszpasterskie 2. - 9.10.2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz.16.30 – Różaniec. O godz. 17.00 - ostatnia Msza św. z kazaniem misyjnym. Po Mszy św. poświęcenie Krzyża Misyjnego i krzyży domowych.

2. Liturgiczne obchody tygodnia : - we wtorek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu - w środę – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy – w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

3. W tym tygodniu przypadają : pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca - ICzwartek – modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej. Od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. - I Piątek – uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. szkolną – w Rudniku o godz. 16.00 oraz w kościele parafialnym o godz.17.00. W tym dniu dzieci kl. III, które przygotowują się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Różaniec i Mszę św.

4. Pod chórem można nabyć „ Kubek parafianina” z nadrukiem naszych Kościołów. Zachęcamy do nabywania. Ofiary przeznaczone będą na duszpasterstwo dzieci i młodzieży z naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę- o godz. 6.30 – Msza św. w intencji pielgrzymów udających się do Medjugoria. Również w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski. W tym dniu przy Kościołach zbierane będą ofiary /do puszek / na Fundusz Stypendialny.

6. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 16.30.

7. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. , zaś w I czwartek i I piątek – godzinę przed Mszą św.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii.

10. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy Świerczyniec : ul. Świerkowa 2, 4, 12, 14, 20, 11