Ogłoszenia duszpasterskie 19.-26.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 – nieszpory i Msze św. o godz. 17.00 i 19.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

* Przypominamy: ze względu na bezpieczeństwo związanie z malowaniem zewnętrznym kościoła - Msze św. w tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie /aż do zakończenia prac/ odprawiane będą w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- w poniedziałek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

- we wtorek – święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

- w czwartek – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

- w piątek – święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku - Białej

3. W środę - 22 dzień miesiąca, o godz. 19.00 - Nowenna Pompejańska – / w kaplicy Opatrzności Bożej /. Polecać będziemy wszystkie sprawy Parafii, rodzin, dzieci młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. W czwartek - od 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu - Godzina Święta, podczas której polecamy sprawę powołań do służby Bożej samemu Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.

5. W piątek – Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży : - w Rudniku – godz.16.00, - w kaplicy Opatrzności Bożej – godz. 17.00.

6. W przyszłą niedzielę, 26 września, przypada odpust ku czci Św. Michała Archanioła, Patrona naszej Parafii. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.30. Słowo Boże wygłosi o. Wit – franciszkanin. Na sumę zapraszamy poczty sztandarowe, panów do baldachimu, dzieci I – komunijne w strojach, panie w strojach regionalnych oraz wszystkich wiernych do udziału w uroczystości odpustowej. Uroczyste nieszpory odpustowe o godz. 16.00 – w kościele parafialnym.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą, zaś w czwartek od godz. 16.00, w czasie Godziny Świętej.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z Bloku - ul. Ks. Kukli 24 i 24 A