Ogłoszenia duszpasterskie 18.-25.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie


III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Niech ten dzień będzie dla nas szczególną okazją, aby sięgnąć po Pismo Święte i przeczytać w gronie rodzinnym chociaż kilka urywków Słowa Bożego. Wieczorna Msza Święta o godz. 17.00.
  2. W czwartek zapraszamy na godz. 16.00 na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu, czyli Godzinę Świętą, podczas której powierzamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi sprawę powołań do służby Bożej w Kościele. Modlimy się także o powołania z naszej wspólnoty parafialnej. Z racji 22 dnia miesiąca zapraszamy na godz. 19.00 na Nowennę Pompejańską.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość Św. Wojciecha, biskupa, męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jak w każdy piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę szkolną: - do Rudnika - na godz.16.00 - do kościoła parafialnego - na godz.17.00.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożyliście dzisiaj na „składkę specjalną” i które składacie cały czas zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto parafii.
  5. Bóg zapłać - za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców - ul. Sośnie 11, 21, 23, 23B, 27