Ogłoszenia duszpasterskie 17.-24.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o 16.30 – nabożeństwo Różańcowe - w kaplicy Opatrzności Bożej. Msze św. o godz. 17.00 i 19.00 – również w kaplicy.

2. Liturgiczne obchody tygodnia :

- w poniedziałek święto Św. Łukasza, ewangelisty

- w środę – wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera, patrona naszej diecezji

- w piątek – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

- w sobotę – wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

3. W czwartek - od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Jak co tydzień, dziękujemy za powołanych do służby Bożej i prosimy o nowe powołanie kapłańskie, zakonne i misyjne – także z naszej wspólnoty parafialnej. Godzina Święta jest także okazją do spowiedzi.

4. W piątek - Msza św. szkolna :

- w Rudniku - o godz. 16.00

- w kościele parafialnym – o godz. 17.00

Podczas tych Mszy modlimy się o błogosławieństwo Boże dla całej społeczności szkolnej w Rudniku i Kończycach Wielkich, oraz o światło Ducha Świętego dla uczących i uczących się. Zapraszamy dzieci i młodzież.

Przyszły piątek to również 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na godz. 19.00 na tradycyjną Nowennę Pompejańską. Będziemy polecać wszystkie sprawy Parafii, rodzin, dzieci, młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. Jeśli chodzi o pracę Kancelarii Parafialnej, to w godzinach od 9.00 – 12.00 można już zamawiać intencje mszalne na rok 2022. Przypominamy, że robimy to TELEFONICZNIE. Jeśli potrzebujemy jakiegoś dokumentu – np. świadectwa chrztu, potwierdzenia zawarcia małżeństwa itp. – podobnie jak w zeszłym roku zamawiamy dokument telefonicznie w kancelarii. Oddzwonimy, kiedy będzie gotowy do odbioru.

6. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w sobotę do sprzątania prosimy rodziny z Lewej Strony Piotrówki - ul. Ks. Olszaka 27, 31, 33, 35, 37