Ogłoszenia duszpasterskie 17.-24.01.2021

II  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na „Różaniec do granic nieba”. Msza św. wieczorna o 17.00. Od dzisiejszej do przyszłej niedzieli przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Liturgiczne obchody tygodnia :

- we wtorek - wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

- w czwartek - wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

3. W czwartek - od godz.16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której polecamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi sprawę powołań do służby Bożej w Kościele.

4. W piątek - Msza św. szkolna - w Rudniku o 16.00, a w kościele parafialnym o 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy młodzież, dzieci, nauczycieli, rodziców i wszystkich tworzących społeczność szkolną.

5. Przypominamy, że codziennie o godz. 16.30 odmawiamy „ Różaniec do granic nieba”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. Serdeczne "Bóg zapłać’’ - za wszystkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na nasze konto. /składka specjalna /.

8. Bóg zapłać - za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W najbliższą sobotę do sprzątania prosimy rodziny z Prawej strony Piotrówki:

ul. Wierzbowa 19, 25, 10 A, 23, 29, 39