Ogłoszenia duszpasterskie 15. - 22.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie


III NIEDZIELA WIELKANOCNA

III niedziela wielkanocna obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Zmartwychwstały Pan sam wyjaśnia Pisma, pozwalając nam zrozumieć ich sens. Zaprasza nas do swojego stołu Słowa i Eucharystii, abyśmy umocnili wiarę w Jego paschalne zwycięstwo.

1. Dziś o godz. 16.30 - nieszpory niedzielne, a po nich Msza św. o godz. 17.00

Ofiarą zbieraną do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.

2. W poniedziałek - 16 dzień miesiąca. O godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z Różańcem dziękczynnym za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II, z prośbą o Jego wstawiennictwo.

3. W czwartek - od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Godzina Święta. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W piątek - Msza św. szkolna: - w Rudniku o godz. 16.00, w kościele parafialnym 17.00

W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

5. W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 19.00 - Nowenna Pompejańska - nazywana też

"Nowenną nie do odparcia". W naszych modlitwach polecać będziemy sprawy naszej Parafii, dzieci, młodzieży, rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Parafii (składka specjalna) oraz do puszek na Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych dwóch Świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy :

Babilon

ul. Skoczowska 2, 6, 8, 5 

ul. Graniczna 7