Ogłoszenia duszpasterskie 14.-21.11.2021

Ogłoszenia duszpasterskie


XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 – Nieszpory. Msza św. wieczorna o godz. 17.00

2. Liturgiczne obchody tygodnia : - w środę – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy - w czwartek – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy - wsobotę – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

3. We wtorek po Mszy św. Nabożeństwo do Św. Michała Archanioła, patrona naszej Parafii. Po Mszy Świętej obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I szkoły średniej, którzy mają bierzmowanie w grudniu. Jest to 16 dzień miesiąca. O godz. 21.00 – Apel Jasnogórski - połączony z Różańcem dziękczynnym za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II, z prośbą o Jego wstawiennictwo.

4.W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji pasterzy Kościoła i prosimy o nowe powołania – także z naszej wspólnoty parafialnej. W tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko – Żywieckiego i całej diecezji.

6. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Dzieci młodzież zapraszamy na Mszę św. szkolna : - w Rudniku16.00 - w kościele parafialnym17.00

Podczas tych Mszy modlimy się o błogosławieństwo Boże dla całej społeczności szkolnej w Rudniku i Kończycach W., oraz o światło Ducha Świętego dla uczących i uczących się.

7.  W przyszłą niedzielę, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Janusza Zimniaka. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Seniora. W przyszłą niedzielę składka specjalna.

8. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 12.00 - można zamawiać intencje mszalne na rok 2022Przypominamy, że robimy to TELEFONICZNIE.

9. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą Św., zaś w czwartek – od 16.00 – w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

10. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii:

Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

11. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny dzielnicy : Babilon

ul. Skoczowska 6, 8, 5, 2 ; ul. Graniczna 7