Ogłoszenia duszpasterskie 10.-17.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o 16.30 – nabożeństwo Różańcowe - w kaplicy Opatrzności Bożej. Msze św. o godz. 17.00 i 19.00 – również w kaplicy. Dzisiaj też po raz 21. obchodzimy Dzień Papieski. Składka zbierana do puszek przeznaczona jest na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Liturgiczne obchody tygodnia : - w środę – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera - w piątek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła Jest to zarazem Dzień Dziecka utraconego - w sobotę – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

3. W środę, 13 października po Mszy św. wieczornej - w kościele parafialnym ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.

4. W czwartek - od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu - podczas , której modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Dzieci oraz młodzież zapraszamy na Mszę św. szkolną : - w Rudniku o godz. 16.00 ; - w kościele parafialnym – o godz. 17.00.

6. W sobotę, o godz. 21.00 – Apel Jasnogórski – połączony z Różańcem dziękczynnym za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II, z prośbą o Jego wstawiennictwo.

7. Od poniedziałku 11 października – w godzinach od 9.00 – 12.00 – telefoniczniemożna zamawiać intencje mszalne na rok 2022. Jeśli potrzebujemy jakiegoś dokumentu – np. świadectwa chrztu, potwierdzenia zawarcia małżeństwa itp. – podobnie jak w zeszłym roku zamawiamy dokument telefonicznie w kancelarii. Oddzwonimy, kiedy będzie gotowy do odbioru.

8. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30

9. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz.16.00 – w czasie Godziny Świętej.

10. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii:

11. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

12. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z Lewej Strony Piotrówki - ul. Ks. Olszaka 7, 9, 17, 15, 23A