Ogłoszenia duszpasterskie 10 - 17.06.2018

X NIEDZIELA ZWYKŁA

Ludzi wierzących w Chrystusa cechuje między innymi duchowe pokrewieństwo, bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką ( Mk 3, 35 ). Jesteśmy zatem jedną rodziną, mamy świadomość bycia braćmi i siostrami w wierze. Temu, który uczynił nas swoją rodziną i zaprosił na Eucharystię, złóżmy należny hołd uwielbienia.

1. Dziś o godz. 16.30 - nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek - wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła

- w środę - wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

- w czwartek - wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

3. W środę, 13 czerwca - Dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św.

4. W czwartek - Od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu - GODZINA ŚWIĘTA.

Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o dar nowych powołań do służby w Kościele.

5. W piątek - Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży: - w Rudniku o godz. 16.00, w kościele parafialnym o 17.00. W tym dniu oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

6. W sobotę, 16 czerwca - o godz. 21.00 - Apel Jasnogórski - połączony z Różańcem dziękczynnym za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II, z prośbą o Jego wstawiennictwo.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - w czwartek, w sobotę i w niedzielę o godzinie 16.30, pozostałe dni po Mszy św.

9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna.

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych dwóch Świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy:

Łubowiec:

ul. Pilotów 6, 10, 16;