Ogłoszenia duszpasterskie 10.-17.01.2021

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. O godz. 16.30 dzisiaj i codziennie, odmawiamy „Różaniec do granic nieba”. Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. W czwartek - obchodzimy Dzień migranta i uchodźcy. Na godz.16.00 zapraszamy na cotygodniową adorację, podczas której polecamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi sprawę powołań do służby Bożej w Kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

4. W sobotę na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z Różańcem dziękczynnym za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II, z prośbą o Jego wstawiennictwo.

5. W przyszłą niedzielę Kościół katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.

6. Serdeczne ,,Bóg zapłać’’ - za wszystkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na nasze konto. W przyszłą niedzielę składka specjalna.

7. Bóg zapłać - za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców z Prawej strony Piotrówki:

ul. Wierzbowa 3, 4, 6, 11; ul. Kościelna 30