Porządek nabożeństw 8. - 15.09.2024

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

08. 09. 2024 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za + męża Władysława Szuster w 2 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teścia Władysława; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 – Rudnik : Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rolników w dalszych pracach na roli.

11.00 – Za Parafian

16.30Nieszpory – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Dominikę Tumas, ++ dziadków Annę, Józefa Foltyn, Marię, Bolesława Moj, wszystkich ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

09.09. 2024 Poniedziałek

17.00 - 1. Za + Józefa Szafarczyka – w 1 rocznicę śmierci.

2. Za + Henryka Kuś – od rodzin Parchański, Foltyn, Grygierek, Kabiesz.

3. Za + Bartosza Mejsnera – od Magdaleny Kawa - / odprawia Ks. Grzegorz poza parafią /.

10.09.2024 Wtorek

17.00 - 1. Za ++ Jadwigę, Antoniego Małyjurek, rodziców z obu stron, ++ siostry, braci, + Jerzego, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Zofię, Jana Gremlik, zięcia Edwarda, wnuków Jolantę i Szymona.

3. Za + Augustyna Chmiel – od żony Marii ; oraz za domostwo do Opatrzności Bożej.

11.09.2024 Środa

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Helenę, Antoniego Żerdka, ++ z rodziny Gąsior.

2. Za + Anielę Stępniak – od siostry Anny i rodziny Gorol.

17.00 - Za ++ Alojzego, Marię Ociepka, ++ z rodzin Ociepka, Węglarzy, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

12.09.2024 Czwartek Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

16.00 GODZINA ŚWIĘTA

17.00 - 1. Za ++ Emilię, Leona, Helenę, Stanisławę Gabzdyl, ++ Helenę, Karola, syna Leona Machej, dziadków Teresę, Józefa Handzel, Joannę, Franciszka Machej, Mariannę, Józefa, Edwarda, Bolesława Szajter, zięcia Jana, ++ Księży Franciszka Kubaloka, Tadeusza Czerneckiego; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Danutę Buchta – od współpracowników.

3. Za + Józefa Tomicę – od Józefa Sufy z rodziną.

13.09.2024 Piątek Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Antoninę, Alojzję, Józefa Stoszek, ++ z rodzin Wawrzyczek, Sztuchlik, Tomica, Filipek, Pisiut.

2. Za + Wiktorię Kędziera – od pracowników Działu Higieny Szpitala Śląskiego w Cieszynie

17.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo , opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Weroniki i Dominika oraz ich córek.

Nabożeństwo Fatimskie

14.09.2024 Sobota ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

8.00 - Za ++ Annę, Jana Wija, ++ z rodzin Nedwed i Wija, + Jadwigę, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 - Za ++ Pawła, Annę, Michała Legierski, Zuzannę, Pawła Polok, Annę, Franciszka Kobielusz, ++ z rodzin Polok, Legierski, Kwiczala.

15.09.2024 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - Odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi – w Rudniku

7.30 - Za + Adolfa Kałużę, ++ Antoninę, Stanisława Sztuchlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Za ++ Marcina, Eugeniusza, Małgorzatę, Rudolfa Machej, Elżbietę, Henryka Rudol, Halinę, Emila Kuchejda, ++ z rodzin Rudol, Budzik, Żyła, Kołatek.

11.00 – Rudnik : 1. Za Parafian

2. W 30 rocznicę ślubu Sylwii i Andrzeja

3. Za ++ Antoninę, Emila Lebioda, ++ z rodzin Lebioda, Kłósko, Chmiel, Klocek

4. Za + Czesława Kuboszek.

16.00 Nieszpory - Rudnik

17.00 - Za ++ rodziców Marię, Józefa Brachaczek, teściów Emilię, Walentego Sztymon, syna Stanisława, Antoninę, Marię, Emila Szczyrba, Zofię, Wiktora, Józefa Brachaczek, ++ z rodzin Brachaczek, Szajter, Fusik, Machej; domostwo do Opatrzności.