Porządek nabożeństw 6. - 13.08.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

06.08.2023 NIEDZIELA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

7.30 - Za + Marka Handzla, dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30 - Rudnik : Za ++ Helenę Gabzdyl – w 10 rocznicę śmierci, męża Józefa, zięcia Zdzisława; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 Dziękczynna – w 50 rocznicę urodzin Dariusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu.

15.30 Ślub rzym. : Kaja Strużyk – Jakub Wanat

16.30 Nieszpory – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Emila Parchańskiego, żonę Małgorzatę, rodziców, rodzeństwo; domostwo do Opatrzności Bożej

07.08.2023 - Poniedziałek

17.00 - Za ++ dziadków Annę, Ferdynanda Bierski, Aleksandra, Genowefę Tessar, Czesława Staśkiewicz, Teofila, Martę Wawrzyczek, ich rodziców, ++ pokrewieństwo ; domostwo do Opatrzności Bożej.

08.08.2023 - Wtorek Wspomnienie Św. Dominika, prezbitera

17.00 – Za ++ Józefa Kaźmierskiego, rodziców, teściów, + Grażynę Panewka, dusze w czyśćcu cierpiące.

09.08.2023 - Środa ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI EUROPY

16.00 – Rudnik : Za ++ Władysława Wawrzyczka, rodziców z obu stron, szwagra Waldemara, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 – Za ++ rodziców Anielę, Rudolfa Węglarzy, męża Henryka Lenartek, teściów Jana, Stefanię Lenartek, dziadków Józefa, Joannę Nowak, Jana, Alojzję Węglarzy; za rodzinę do Opatrzności Bożej.

10.08.2023 Czwartek ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

16.00 – Godzina Święta

17.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy i Mariana z okazji kolejnej rocznicy ślubu.

11.08.2023 Piątek Wspomnienie Św. Klary, dziewicy

16.00 Rudnik : Za + Franciszka Machej – od siostry Zofii Brychcy.

17.00 – Za + Władysława Morawiec, ++ rodziców, teściów oraz 3 siostry; domostwo do Opatrzności Bożej.

12.08.2023 Sobota

8.00 Za ++ Elżbietę, Henryka Cyrzyk, dziadków Ludwinę, Józefa Cyrzyk, Joannę, Józefa Nowak, wujka Ottona i Andrzeja Zelik.

17.00 - Za ++ Elżbietę, Jana Stoły, córkę Zofię, synów Stanisława, Józefa, Karola, synową Annę, zięciów Tadeusza i Emila, wnuka Czesława z żoną Anną, ++ z rodziny.

13.08.2023 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ rodziców Karola, Marię Sufa, braci Karola i Andrzeja, dziadków, + Krzysztofa Bijok, ++ z bliższej i dalszej rodziny, ++ Księży pracujących w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Karola Czendlik, żonę, 2 synów, synową, ++ z rodzin Czendlik i Szkaradnik oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

11.00 – Z okazji 20 urodzin Justyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Dary Ducha Świętego.

16.15 Nabożeństwo Fatimskie – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz Dary Ducha Świętego w intencji wnuków Klaudiusza, Kamila, Juliana, Liwii i Sary oraz ich rodziców z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Opatrzności Bożej na dalsze lata życia.

Msze Św. zamówione w czasie pogrzebu – odprawione przez Ks. Proboszcza w czasie urlopu od 10 sierpnia do 30 sierpnia 2023r.

- + Annę Stoły:

- od bratówki Danuty z mężem
- od bratówki Ilony z rodziną
- od Walerii Piela za rodziną
- od Marii Maślanka z rodziną