Porządek nabożeństw 4. - 11.09.2022

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów. ” (św. Teresa z Lisieux )

04.09.2022 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 – Za ++ rodziców Alojzję, Józefa Czakon, Annę, Wawrzyńca Świerkosz, ++ siostry, brata, bratową, szwagrów, siostrzeńców; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30Rudnik : Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.

11.00Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rolników w dalszych pracach na roli.

14.00Ślub rzym. : Martyna Mołek – Piotr Korczak

16.30 - Nieszpory– w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + syna Leszka w 3 rocznicę śmierci, + ojca Józefa, wszystkich ++ z rodziny.

2. Za ++ Mariana Ochockiego, Andrzeja Kudłacz, szwagrów Kazimierza i Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

05.09.2022 - Poniedziałek

17.00 - Za ++ Annę Tomica, 2 mężów Emila i Jana, + Franciszka Pomykałę, 2 żony Annę i Walerię, ++ pokrewieństwo z obu stron.

06.09.2022 - Wtorek

17.00 - Za ++ Edwarda, Danielę Foltyn, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Bronisławę Smoleń, Alicję, Jana Handzel, Marię Tengler, Agatę Wiśniowską.

18.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Emilię Piekar w 15 rocznicę śmierci, męża Józefa, syna Stanisława.

07.09.2022 - Środa Wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Martę Zorychta w 5 rocznicę śmierci, męża Ludwika, rodziców Marię, Ludwika Szczypka, ++ z rodziny Szczypka; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Franciszka Gawłowskiego – od pracowników Ludwig oraz Firmy „ Czasza”.

17.00 – Za + męża Antoniego Kuchejdę, synów Zbigniewa i Leszka, ++ rodziców, teściów, 2 siostry, 2 braci ; domostwo do Opatrzności Bożej.

08.09.2022 - Czwartek ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

17.00 - Za + Marcina Machej – od najbliższych współpracowników.

18.00Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ rodziców Martę, Alojzego Walica, syna Alojzego, Marię, Stanisława Śleziak, ++ z rodzin Ciesielski, Witczyk, Piech, dusze w czyśćcu cierpiące.

09.09.2022 - Piątek

16.00 Rudnik : 1. Za + Helenę Żerdka, męża Antoniego – od rodziny Machałowski.

2. Za + Franciszka Gawłowskiego – od rodziny Winkler.

17.00 - Za + Zofię Foltyn; domostwo do Opatrzności Bożej.

10.09.2022 - Sobota

8.00 - Za ++ Genowefę, Piotra Trylskich, ++ z rodzin Trylski i Bromblik; domostwo do Opatrzności Bożej.

14.00Dziękczynna – w 60 rocznicę Ślubu Jana i Stanisławy, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

17.00 - Za ++ Karola Smelik, 2 żony, 4 synów, synową Helenę, + męża Alojzego Kula, jego rodziców, siostrę, ++ całą rodzinę Kulową, Smelikową, + Ks. Stanisława Kuklę, ++ wszystkich Księży, którzy pracowali w naszej Parafii ; za domostwo do Opatrzności Bożej.

11.09.2022 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST KU CZCI IMIENIA MARYI – W RUDNIKU

7.30 - Za ++ męża Franciszka Wawrzyczka, syna Bronisława, szwagrów Władysława, Franciszka, Józefa, ++ Ludmiłę i Irenę, brata Władysława, ++ Emilię, Józefa Pupek, Justynę, Franciszka Wawrzyczek; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Za ++ rodziców Marię, Józefa Brachaczek, siostrę Antoninę, jej męża Emila, braci Józefa i Wiktora, jego żonę Zofię, Emilię, Walentego i Stanisława Sztymon, ++ z rodzin Brachaczek, Szajter, Fusik; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00Rudnik1. Za Parafian.

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych Świątyni

3. Za ++ Annę, Pawła Gabzdyl, + żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.00Nieszpory – w Rudniku

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : - 1. Za ++ rodziców Wandę, Tadeusza Bortlik, + Franciszka Kłósko; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. - Za ++ córki Urszulę i Ewę, rodziców Annę, Wincentego Bortel, Amalię, Józefa Kwiczala, szwagra Mariana, Justynę, Karola Węglarzy.