Porządek nabożeństw 3. - 10.09.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

03.09.2023 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ Marię, Bolesława Grzybek, ++ z rodzin Machej i Parchański.

9.30 - Rudnik : Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszych pracach na roli.

11.00 Dziękczynna – za szczęśliwie zebrane plony w tegorocznych żniwach, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszych pracach na roli.

16.30 Nieszpory – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + siostrę Helenę Bizoń w 1 rocznicę śmierci, + męża Stefana.

2. Dziękczynna – z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej dla Jakuba – z okazji 25 urodzin.

04.09.2023 - Poniedziałek

8.00 - W intencji uczniów, nauczycieli i katechetów z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

8.00 - Rudnik : W intencji uczniów, nauczycieli i katechetów z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym katechetycznym.

17.00 - 1. Za ++ Zofię, Franciszka Machej, córkę Krystynę, zięciów Władysława i Tadeusza, ++ z rodzin Kołatek, Gocman, Pierchała, Dadok, Brych.

2. Za + Genowefę Czempiel – od rodzin Piekar, Brychcy - / odprawia ks. Grzegorz poza parafią /.

05.09.2023 - Wtorek

17.00 – 1. Za + Emilię Piekar w 16 rocznicę śmierci, ++ męża Józefa, syna Stanisława.

2. Za ++ Bronisławę, Alojzego Siekierka, syna Wiesława.

06.09.2023 - Środa

16.00 – Rudnik : Za ++ Elżbietę, Karola Matuszek, Zofię, Józefa Lebioda, ++ z rodzin obu stron oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

17.00 – Za + syna Leszka Swobodę – w 4 rocznicę śmierci, ojca Józefa Swobodę, + Jana Handzel; domostwo do Opatrzności Bożej.

07.09.2023 I Czwartek Wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

16.00 – Godzina Święta

17.00 – 1. Za ++ męża Antoniego Kuchejda, synów Zbigniewa i Leszka, rodziców i teściów, siostry i braci; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Agnieszkę, Franciszka Foltyn, 2 córki, zięciów, wnuków Krzysztofa i Tadeusza, + prawnuczkę, ++ z rodzin Franek i Foltyn.

08.09.2023 Piątek ŚWIĘTO NARODZENIA NAJSWIĘTSZEJ MARYI PANNY

16.00 Rudnik : Za + Martę Zorychta w rocznicę śmierci, męża Ludwika, ++ teściów, rodziców Marię, Ludwika Szczypka, ++ z rodziny Szczypka; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 – Msza św. szkolna : Za ++ rodziców Marię, Bronisława Mokrzycki, dziadków Annę, Alojzego Stoły, Joannę, Alojzego Gocman, syna Teofila, żonę Annę, ++ z rodzin Stoły, Piekar, Małyjurek, dusze w czyśćcu cierpiące.

09.09.2023 Sobota

8.00 Za ++ Annę, Jana Wija, ++ z rodzin Nedwed i Wija, + Jadwigę, dusze w czyśćcu cierpiące oraz za domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 - 1. Za + Władysława Szuster w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców Helenę i Wilhelma oraz + teścia Władysława.

2. Za + Marka Handzla – od Stanisława, Marii, Beatki i Magdy.

10.09.2023 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – Odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi w Rudniku.

7.30 - Za ++ Adolfa Kałużę, Antoninę, Stanisława Sztuchlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Za ++ Elżbietę, Karola Franiok, Marię, Andrzeja Sosna, ++ z rodziny Domasłowski; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00Rudnik : 1. Za Parafian

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych

16.00 NieszporyRudnik

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + żonę Marię Szajter w 12 rocznicę śmierci, ++ jej rodziców i teściów.

2. Za + Agatę Walica, + męża Stanisława – od rodziny Sztymon