Porządek nabożeństw 3. - 10.03.2024

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

03.03.2024 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 – Za ++ Franciszka, Genowefę Wawrzyczek, brata Bronisława, Stanisława, Helenę, Bronisława Kula, ++ dziadków z obu stron, wszystkich ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : 1. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę na dalsze lata życia z okazji 60 urodzin Bożeny oraz za domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Dziękczynna – z okazji 65 urodzin Tadeusza z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w dalszym życiu.

11.00 – 1. O błogosławieństwo Boże dla Członków VI Róży Żywego Różańca, a dla Zmarłych z tejże Róży o zbawienie wieczne.

2. Dziękczynna – z podziękowaniem Panu Bogu za 50 lat życia Jadwigi, z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Opatrzności Bożej, wstawiennictwo Matki Bożej i łaskę zdrowia na dalsze lata życia. Roczek : Emilia Podstawny

16.15 – Gorzkie Żale – Kazanie Pasyjne

17.00 – Za ++ Marię, Franciszka, Stanisława Machej, Romana Szczypkę, jego brata i szwagra, Józefa Zorychtę, ++ z rodzin Machej, Grzybek, Szczypka, Zorychta.

04.03.2024 - Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

17.00 - 1. Za ++ Annę, Jana, Marię, Piotra, Kazimierza, Jana, Stanisławę, + o. Ottona.

2. Za + Stanisława Kula – od rodzin Węglorz, Żyła, Staniek.

3. Za + Zbigniewa Gwóźdź – od rodziny Okrasków z Pogwizdowa. /odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

05.03.2024 - Wtorek

17.00 – 1. Za ++ Józefa Parchańskiego, żonę Annę, ++ z rodzin Parchański, Tomica Gabzdyl; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Wandę Grzybek, Antoninę, Justyna Grzybek, Franciszkę, Józefa Żyła, Agnieszkę, Franciszka Kuś, Marię, Józefa Botorek; za rodzinę do Opatrzności Bożej.

06.03.2024 - Środa

16.00 - Rudnik : Za ++ Bronisława, Anielę Gabzdyl, rodziców, rodzeństwo, teściów, ++ z rodzin Gabzdyl, Chmiel, Tomica, Cymorek, Wawrzyczek, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 – Za ++ Emilię, Karola Mazurek, córki Emilię i Marię z mężami, synową Agnieszkę, wnuki, Janusza, Bronisława, Andrzeja Janinę, ++ z rodzin Mazurek, Czendlik, Hanzel, Tomica, dusze w czyśćcu cierpiące.

07.03.2024 - Czwartek

16.00 – Godzina Święta

17.00 – 1. – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Machej.

2. - Za ++ Rozalię, Bolesława Majchrzak, dziadków z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

08.03.2024 - Piątek

15.30 Rudnik : Droga Krzyżowa

16.00 Rudnik : Za ++ Helenę Gabzdyl, Annę Machej, Bolesława Czakon.

16.15 Droga Krzyżowa

17.00 – Za ++ Władysława Czakon, Alojzego Krzyżowskiego, ++ z rodzin Czakon, Matuszek, Krzyżowski; domostwo do Opatrzności Bożej.

09.03.2024 Sobota

8.00 – Za ++ Tadeusza Kołatek w 4 rocznicę śmierci, Jana, Jadwigę, Krystynę, Władysława Kołatek, Zofię, Franciszka Machej, ++ z rodzin Rudol, Machej, Kołatek, Żyła.

17.00 – 1. Z okazji 18 urodzin Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej, Dary Ducha Świętego i zdrowie w dorosłym życiu.

2. Za + Stanisława Drobek – od brata Eugeniusza.

10.03.2024 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - REKOLEKCJE

7.30 - Za ++ rodziców Annę, Emanuela Jojko, + męża Józefa Machej w 18 rocznicę śmierci.

9.30 - Rudnik : Za ++ Genowefę, Józefa Handzel, Helenę, Antoniego Żerdka, Franciszkę, Franciszka Tomica, Alojzję, Jana Handzel, Józefa Greń, ++ z rodzin Handzel i Tomica.

11.00 – 1. Za ++ Marię, Wilhelma Żyła, ++ z rodzin Żyła i Parchański.

2. Za + Czesława Męcnarowskiego – od rodziny Łazarz.

16.15 Gorzkie Żale – Kazanie Pasyjne

17.00 – 1. Za + męża Stanisława, rodziców Franciszkę, Pankracego , ++ Anielę, Tadeusza Urbaniec, + Krzysztofa, ++ z rodzin Kamiński, Mołek, Sojka; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Helenę Gabzdyl – od kuzynek i kuzynów z rodziny Czakon.