Porządek nabożeństw 28.04 - 05.05.2024

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

28.04.2024 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 – Za + Janinę Pupek w rocznicę śmierci, + matkę Ludmiłę.

9.30 - Rudnik : Za ++ Helenę Szajter, męża Karola, rodziców z obu stron, córkę Helenę, zięcia Zbigniewa, Stanisławę Grubka, Dawida Parchańskiego; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 – Chrzest : Laura Francuz ; Roczek : Karol Jan Bierski

16.30 – Nieszpory

17.00 – Za ++ ojca Franciszka Wawrzyczka, teściów Bolesława i Marię Żyła, brata Bronisława, + Mariana Walnika, ojca Tadeusza Kluza, ++ z rodzin z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

29.04.2024 - Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA, PATRONKI EUROPY

17.00 - 1. Za ++ Leszka Pawłowskiego, brata Czesława, bratową Annę, ++ z rodzin Pawłowski, Wawrzyczek.

2. - Za + Stanisława Szajter – od siostry Krystyny i rodzin Kula i Węglorz.

3. – Za + Renatę Błahut – od rodzin Zbijowski i Kobielusz - / odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

30.04.2024 - Wtorek

17.00 – 1. Za ++ Marię, Józefa Piekar, rodziców z obu stron, ++ Annę, Stanisława Żbel.

2. Za + ojca Antoniego Tymon, ++ dziadków z obu stron.

01.05.2024 - Środa Wspomnienie Św. Józefa , rzemieślnika

16.00 - Rudnik : 1. Za ++ Monikę, Jana Matuszek, Helenę, Józefa Gabzdyl, Zdzisława Werłos; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Wiktorię Kędziera – od Kamili i Marcina Wawrzyczek z dziećmi

16.30 Majowe

17.00 – Za ++ rodziców Annę, Stanisława Stoły, brata Czesława z żoną Anną, brata Stanisława, ++ dziadków z obu stron.

02.05.2024 - I Czwartek Wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła

16.00 – GODZINA ŚWIĘTA - Majowe

17.00 – 1. Za + Tadeusza Kluza w 4 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, Marię, Bolesława, Bronisława Żyła, Mariana Walnika, Franciszka Wawrzyczka; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. – Za ++ męża Antoniego Kuchejdę, synów Zbigniewa i Leszka, rodziców, teściów, siostry i braci; domostwo do Opatrzności Bożej.

3. Za + Józefa Tomicę – od rodziny Penkala.

03.05.2024 - I Piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Józefa, Joannę Kula, wnuka Jarosława, Józefa, Joannę Czyż, ++ dzieci i rodzeństwo; za domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ rodziców Adama, Helenę Parchański, brata Józefa, bratanka Ryszarda, syna Adriana, dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 - W intencji tegorocznych maturzystów z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego.

15.00 – O Boże błogosławieństwo dla Członków OSP w Kończycach Wielkich i ich rodzin.

16.30 Majowe

17.00 – Za + Helenę Gabzdyl – od Jadwigi Majętny z rodziną.

04.05.2024 - I Sobota Wspomnienie Św. Floriana, męczennika

8.00 Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

16.30 Majowe

17.00 – 1. Za + Martę Kwiczala w 2 rocznicę śmierci, + męża Józefa.

2. Za + Stanisława Kula – od Marii Wawrzyczek oraz Oli i Moniki z rodzinami.

05.05.2024 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 - Za ++ Karola, Anielę Sufa, Mateusza, Marię Kowal, rodziców Karola, Marię Sufa, braci Karola i Andrzeja, ++ z bliższej i dalszej rodziny, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Franciszka Machej w 1 rocznicę śmierci, żonę Krystynę, rodziców, ++ z rodzin Machej, Ogrocki, Holeksa, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 – Rudnik : W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz ich rodziców.

11.00 – Za + Franciszka Goryczkę w 3 rocznicę śmierci, żonę Helenę, syna Bogusława, rodziców z obu stron, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

16.00 Rudnik - Majowe

17.00 – Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Czesława Stoły w 22 rocznicę śmierci, jego żonę Annę, dziadków Annę i Stanisława, Marię, Franciszkę i Władysława Motyka.