Porządek nabożeństw 25.04.-2.05.2021

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejściadokościołów. (św. Teresa z Lisieux)

25.04.2021 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - DOBREGO PASTERZA

7.30 - Za ++ Martę Gabzdyl, męża Franciszka, zięcia Roberta, dusze w czyśćću cierpiące.

9.00 - Za ++ Tadeusza i Marię Frydeckich - od wnuczek Magdaleny, Justyny, Natalii i Niny z rodzinami.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Krystynę, Stanisława Grzebień, Izabelę Kasprzyca, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Machej - od synowej Teresy.

11.00 - W intencji Małgorzaty i Krzysztofa w kolejną rocznicę ślubu oraz ich dzieci.

16.30 - Różaniec do granic nieba

17.00 - Za + Janinę Pupek w 8 rocznicę śmierci, + matkę Ludmiłę.

26.04.2021 Poniedziałek

17.00 - 1. Z okazji 25 rocznicy ślubu Izabeli i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny .

2. Za + Franciszka Morawiec - od Basi i Łukasza z rodzinami.

27.04.2021 Wtorek

17.00 - 1. Za + Wojciecha Łazarz - od siostry Wiesławy z mężem.

2. Za ++ Stanisława Kwik, rodziców Jana i Marię, teściów Albinę i Leopolda Dworok, córkę Zofię, ++ z rodzin Dworok, Kwik i Kwiczala; za rodzinę do Opatrzności Bożej.

3. Za + Franciszka Solnickiego - od rodzin Stoły, Kąkol, Golasowska i Parchański

28.04.2021 Środa

16.00 - Rudnik : - 1. Za ++ Marię, Jana Machej, syna Franciszka, Stefana Kowalczyka, Rozalię Możdżeń, Renatę Machej, wszystkich ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Ottokara Tomicę - od wnuków z rodzinami.

17.00 - 1. Za ++ Bronisławę, Józefa, Gustawa, Tadeusza, Emilię, Karola Wawrzyczek, Antoninę, Józefa, Alojzję Stoszek, Antoninę, Stanisława Sztuchlik, Antoninę, Henryka Tomica, Barbarę, Franciszka Filipek.

2. Za + Tadeusza Frydeckiego - od Anny Smelik z synami.

29.04.2021 Czwartek ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA, PATRONKI EUROPY

17.00 - 1. Za + Antoniego Tymon, ++ dziadków z obu stron.

2. Za ++ Stefanię, Jana Handzel, córkę Annę, synów Karola, Jana, Franciszka, synową Zofię, zięciów Józefa i Stanisława, ++ pokrewieństwo.

3. Za + Martę Czauderna - od Franciszka Wawrzyczka,

30.04.2021 Piątek

16.00 -Rudnik : Za ++ Helenę, Karola Szajter, córkę Helenę Pisarską, Rudolfa, Stefanię Bijok, Józefa, Marię Szajter, Stanisławę Grubka, Zbigniewa Krótki; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 - Za + Martę Czauderna, + Tadeusza Frydeckiego, + Edwarda Matuszek, + Marię Stolarz, + Helenę Herman, + Agnieszkę Kuś, + Leszka Kuchejdę, + Romana Szczypkę - 6 tygodni po śmierci.

01.05.2021 I Sobota miesiąca - Wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika

8.00 - 1. Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

2. Za + Martę Czauderna - od rodziny Kocur.

16.30 Majowe

17.00 - 1. Za ++ Marię, Józefa Piekar, Jadwigę, Antoniego Małyjurek, rodziców z obu stron, Karola, Stanisława i Annę Żbel, Jerzego Kawulok; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Machej - od siostry Antoniny z rodziną.

02.05.2021 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 - Za ++ Annę, Władysława Łapuszek, ++ rodzeństwo, rodziców i dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : 1. Za ++ Mariannę, Józefa Szajter, syna Edwarda, Walerię, Franciszka Niemczyk.

2. Za + Ottokara Tomicę - od córki Ewy z rodziną.

11.00 - Z okazji 50 urodzin Ilony z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Bożej Opatrzności w dalszym życiu.

16.30 - Majowe - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Z okazji 20 rocznicy ślubu Renaty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Franciszka Morawiec - od pracowników Hurtowni „ Koterbicki ”.