Porządek nabożeństw 24.09. - 1.10.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

24.09.2023 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - odpust ku czci Św. Michała Archanioła

7.30 - Za ++ Wandę, Tadeusza Bortlik, Franciszka Kłosko; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ rodziców Gustawa, Otylię Wawrzyczek, siostrę Lidię, ++ dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące. Chrzest : Natan Józef Foszczyński

11.30 – 1. Za Parafian

2. – W intencji Ofiarodawców i Budowniczych Świątyni

3. - W intencji Kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz za ++ Kapłanów.

4. - Za + Annę Stoły – od Rady Parafialnej

5. – Za + Leszka Kubala – od mamy

6. – Za + Stanisława Drobek – od żony Eufemii

16.30 Nieszpory

17.00 - Za ++ Marcina, Eugeniusza, Małgorzatę, Rudolfa Machej, Elżbietę, Henryka Rudol, Halinę, Emila Kuchejda, ++ z rodzin Rudol, Budzik, Żyła, Kołatek.

25.09.2023 - Poniedziałek

17.00 - 1. Za ++ Rozalię, Emanuela, Edwarda Kopel, dziadków Annę, Karola Żyła, ++ z rodzin Kajsztura i Kopel; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Stoły – od Marty Kordzikowskiej z rodziną, Anny Wawrzyczek i Teresy Machej - / odprawia ks. Grzegorz poza parafią /.

26.09.2023 - Wtorek

17.00 – 1. Za ++ Zofię, Henryka Kuś, ++ z rodzin Kuś, Żyła, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Rozalię, Józefa Tomica, Czesława Olkuskiego, + Zofię Gremlik.

27.09.2023 - Środa Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera

16.00 – Rudnik : O błogosławieństwo Boże dla członków VII i VIII Róży Żywego Różańca oraz życie wieczne dla Zmarłych.

17.00 – 1.Dziękczynna – z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ks. Grzegorza - z okazji urodzin.

2. Za ++ Genowefę, Piotra Trylskich, ++ z rodzin Trylski, Bromblik; domostwo do Opatrzności Bożej.

28.09.2023 Czwartek Wspomnienie Św. Wacława, męczennika

16.00 – Godzina Święta

17.00 – 1. Za ++ Alojzego, Martę Walica, syna Alojzego, ++ z rodzin Ciesielski, Tengler, Śleziak.

2. Za ++ Emilię, Franciszka Matuszek, męża Antoniego Tymon, jego rodziców i rodzeństwo.

3. Za ++ Antoninę, Alojzję, Józefa Stoszek, ++ z rodzin Wawrzyczek, Sztuchlik, Tomica, Filipek

29.09.2023 Piątek ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

16.00 Rudnik : Za ++ Zygmunta Zahraj, rodziców Annę i Bolesława, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii.

17.00 – Msza św. szkolna : 1. Za + Genowefę Wawrzyczek, + Czesława Męcnarowskiego, + Stanisława Drobek - 6 tygodni po śmierci.

2. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła, Chórów Anielskich i całego Dworu Niebieskiego o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodziny, a dla ++ rodziców i syna Jarosława o Radość Nieba.

30.09.2023 Sobota Wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

8.00 – 1. Za + Michalinę Parchańską - w 4 rocznicę śmierci.

2. Za + Czesława Męcnarowskiego – od córki Bożeny z rodziną.

17.00 - 1. Za ++ Annę, Kazimierza, Waleriana Pilch, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Bronisławę Jojko, + męża Karola – od rodziny Sztymon.

01.10.2023 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30- 1. Za ++ Władysława Żyłę w rocznicę śmierci, brata Wincentego, rodziców, teściów; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Stoły – od wdzięcznych klientów.

9.30 - Rudnik : Za + Bartłomieja Machej, dziadków Franciszka i Annę, wujka Bronisława, ciocię Małgorzatę i kuzyna Marka.

11.00 – Z okazji 1 rocznicy ślubu Wiktorii i Marka z prośbą o błogosławieństwo Boże.

16.30 Różaniec

17.00 – 1. Za ++ Antoninę, Józefa Hanzel, wnuka Dariusza, Anielę, Maksymiliana Penkala, syna Edwarda, Stefanię, Rudolfa Krzempek, ++ dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Franciszka Machej – od rodziny Pszczółka.