Porządek nabożeństw 17.-24.09.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

17.09.2023 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ Pawła, Annę, Michała Legierskich, Zuzannę, Pawła Polok, Annę, Franciszka Kobielusz, ++ z rodzin Polok, Legierski, Kwiczała.

9.30 - Rudnik : Z okazji 70 urodzin Antoniny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej w dalszym życiu.

11.00 – 1. Roczki : Antonina Machej ; Aleksander Zahraj

2. – Za ++ Annę, Ferdynanda Węglarzy, Mariana Żmudę, ++ z rodzin Gawłowski i Węglarzy.

16.30 Nieszpory – Kaplica Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ rodziców Józefa, Elżbietę Kajstura, syna Tadeusza, rodziców z obu stron, Franciszkę, Pankracego Kamińskich, syna Jana, zięcia Stanisława Mołek, Marię, Ludwika Hanus, Annę Stoły, Magdalenę Chrapek, ++ z rodzin Stokłosa, Kajstura, Ryszka, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.09.2023 - Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

17.00 - 1. Z okazji 18 urodzin Leona z prośbą o Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu.

2. Za + Czesława Męcnarowskiego – od rodziny ze Szczyrku - /odprawia ks. Grzegorz poza parafią/.

19.09.2023 - Wtorek

17.00 – 1. Za ++ Helenę, Franciszka Morawiec, Edwarda Branny, ++ dziadków z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Edwarda Foltyn, żonę Danielę, rodziców, rodzeństwo, + Stanisława Kuczaj, Marię Tengler, Bronisławę Smoleń, Alicję, Jana Handzel, Agatę Wiśniowską, ++ z rodzin Foltyn, Wiśniowski, Kuczaj, Rakoczy.

20.09.2023 - Środa Wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

16.00 – Rudnik : Za + Franciszka Machej – od rodziny Czendlik.

17.00 – Za ++ rodziców Antoninę, Adolfa Czempiel, 2 siostry, 2 braci, szwagrów, ++ z rodzin Czempiel, Machej, Rychły, Kuchejda i Łojko, dusze w czyśćcu cierpiące.

21.09.2023 Czwartek ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

16.00 – Godzina Święta

17.00 – 1. Dziękczynna – z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ks. Proboszcza Kan. Andrzeja z okazji 65 urodzin i 20 rocznicy posługi Proboszcza w naszej Parafii.

2. Za ++ Emilię, Franciszka Matuszek, męża Antoniego Tymon, jego rodziców i rodzeństwo.

22.09.2023 Piątek

16.00 Rudnik : Za ++ Lidię Majkut, dziadków Otylię, Gustawa Wawrzyczek, Genowefę, Mieczysława Majkut; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Hanzel – od wnuków Grzegorza, Wojciecha i Mateusza.

17.00 – Msza św. szkolna : O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy z okazji urodzin.

19.00 - Nowenna Pompejańska

23.09.2023 Sobota Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

8.00 - Za + Jadwigę Chrobak.

13.00 Ślub rzym. : Kinga Kajzar – Paweł Grzybek

17.00 - 1. Za + Rudolfa Bijok w 3 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Foltyn, Bijok, Pucek, Wojacki, Kamiński i Lubczyk.

2. Za + Bronisławę Jojko – od wnuczek Beaty i Natalii oraz wnuka Leona.

24.09.2023 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - Odpust ku czci Św. Michała Archanioła

7.30 - Za ++ Wandę, Tadeusza Bortlik, Franciszka Kłósko; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ rodziców Gustawa, Otylię Wawrzyczek, siostrę Lidię, ++ dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Chrzest : Natan Józef Foszczyński

11.301. Za Parafian

2. – W intencji Ofiarodawców i Budowniczych naszej Świątyni

3. - W intencji Kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz za ++ Kapłanów.

4. – Za + Annę Stoły – od Rady Parafialnej

5. - Za + Leszka Kubala – od mamy

6. - Za + Stanisława Drobek – od żony Eufemii.

16.30 Nieszpory

17.00 – Za ++ Marcina, Eugeniusza, Małgorzatę, Rudolfa Machej, Elżbietę, Henryka Rudol, Halinę, Emila Kuchejda, ++ z rodzin Rudol, Budzik, Żyła, Kołatek.