Porządek nabożeństw 13. - 20.08.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

13.08.2023 XIX NIEDZIELA

7.30 - Za ++ rodziców Karola, Marię Sufa, braci Karola i Andrzeja, dziadków, + Krzysztofa Bijok, ++ z bliższej i dalszej rodziny, ++ z bliższej i dalszej rodziny,++ Księży pracujących w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za ++ Karola Czendlik, żonę, 2 synów, synową, ++ z rodzin Czendlik i Szkaradnik oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00 Z okazji 20 urodzin Justyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Opatrzności Bożej i Dary Ducha Świętego.

16.15 Nabożeństwo Fatimskie – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz Dary Ducha Świętego w intencji wnuków Klaudiusza, Kamila, Juliana, Liwii i Sary oraz ich rodziców z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Opatrzności Bożej na dalsze lata życia.

14.08.2023 - Poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, PREZBITERA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA DIECEZJI

17.00 - Za ++ Marię, Stanisława Śleziak, dusze w czyśćcu cierpiące.

15.08.2023 - Wtorek UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.30 - Za ++ Karola i Genowefę Czempiel, ++ z rodzin Pinkas, Czempiel, Brachaczek, Chmiel i Rychły

9.30 - Rudnik : Za ++ Józefa, Mariannę, Bolesława i Edwarda Szajter, Jana Niemczyk, Teresę, Józefa Handzel, Helenę, Karola Machej.

11.00 – Za ++ Annę, Józefa, Andrzeja Kajzar, Jadwigę, Jana Małyjurek, Zuzannę, Stanisława Jałowiczor, Teresę, Michała Heczko.

16.08.2023 - Środa

16.00 – Rudnik : Za ++ Rudolfa, Justynę Chmiel, syna Franciszka, Monikę, Jana Matuszek, ++ z rodzin Chmiel, Matuszek, Gabzdyl, Tomica, Werłos; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 – Za ++ Marię, Jana Stoszek, rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron, zięciów Bolesława i Józefa, ++ Marię Szajter i Jadwigę Pala.

Nabożeństwo Papieskie

17.08.2023 Czwartek Wspomnienie Św. Jacka, prezbitera

16.00 – Godzina Święta

17.00 – Za ++ Czesławę, Tadeusza, Mariana, Józefa Kocur, Lucynę, Bogdana Grys, Edwarda Jurgałę, ++ z rodziny.

18.08.2023 Piątek

16.00 Rudnik : Za ++ Teresę Szajter, męża, syna, + Annę Szczyrba, matkę, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 – Za ++ męża Janusza Foltyn, Józefa, Franciszkę, Antoniego, Annę, Foltyn, Karola, Annę Owczarzy, brata Jana, ++ dziadków z obu stron; domostwo do Opatrzności Bożej.

19.08.2023 Sobota

8.00 Za ++ Agnieszkę, Jana Tomica, syna Jana, synową Adelę, + Antoniego Guzik, dusze w czyśćcu cierpiące.

14.00 Ślub rzym : Aneta Zawada – Wojciech Burczyński :

17.00 - Za + Bronisława Niemczyk w 2 rocznicę śmierci, jego rodziców Walerię i Franciszka Niemczyk, braci Jana i Franciszka; domostwo do Opatrzności Bożej.

20.08.2023 XX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za + Stanisława Jurgałę, ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Rudnik : Za + Franciszka Gawłowskiego, jego rodziców, brata Emila; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00Dziękczynna : z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Krystiana z okazji 20 rocznicy ślubu.

16.30 Nieszpory – w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Doroty i Jarosława z okazji 25 rocznicy ślubu i opiekę Opatrzności Bożej dla całej rodziny.