Porządek nabożeństw 12.-19.09.2021

„ Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.”  (św. Teresa z Lisieux )

12.09.2021 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - Odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi – w Rudniku

7.30 – Za ++ ojca Franciszka Wawrzyczka, brata Bronisława, teściów Helenę i Bronisława Kula, szwagra Dariusza Pinkas, dziadków z obu stron, wszystkich ++ z rodziny; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Za ++ Adolfa Kałużę, Antoninę , Stanisława Sztuchlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00Rudnik1. Za Parafian

2. W intencji Ofiarodawców i Budowniczych

3. Za ++ Annę, Pawła Gabzdyl, żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

4. Za + Anielę Gabzdyl – od ks. Marka Studenskiego wraz z rodzicami Barbarą i Henrykiem.

16.00 - Nieszpory - w Rudniku

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : O radość wieczną dla ++ męża Piotra, jego mamy Ludmiły, ++ z rodziny, Anny i Henryka Pucek, pokrewieństwa z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za domostwo do Opatrzności Bożej.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Jana Niemczyk – od kuzynów Heleny Uchyła , Barbary, Krystyny, Józefa Niemczyk.

13.09.2021 Poniedziałek Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Elżbietę, Karola Franiok, Marię, Andrzeja Sosna, ++ z rodziny Domasłowski; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Franciszka Goryczkę – od Marty i Józefa Ściskała z rodziną.

Nabożeństwo Fatimskie

14.09.2021 Wtorek ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + Leszka Kuchejdę – od rodziny Urbańczyk.

2. Za + Władysława Brychcy – od rodziny Parchański.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ rodziców Antoninę i Józefa, wnuka Dariusza Hanzel, Anielę i Maksymiliana, syna Edwarda, synową Jadwigę Penkala, Stefanię, Rudolfa Krzempek, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Jolantę Ćwiertnia – od rodzin Raszka i Łazarz.

15.09.2021 Środa Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

16.00 - Rudnik: - Za + Jana Niemczyk – od żony Małgorzaty.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Antoniego Kuchejdę, synów Leszka i Zbigniewa, rodziców Adolfa i Antoninę Czempiel.

2. Za + Agnieszkę Kuś – od Barbary i Jana Miodońskich.

16.09.2021 Czwartek Wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Alojzego, Marię Ociepka, ++ z rodzin Ociepka, Węglarzy, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Romana Szczypkę – od rodzin Pisiut i Pasicki.

18.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za ++ Annę, Jana, Marię, Piotra, Kazimierza, Stanisławę, + o. Ottona.

21.00 Apel Jasnogórski – w kościele parafialnym

17.08.2021 Piątek

16.00 - Rudnik : 1. Za + Anielę Gabzdyl – od syna Jana z żoną.

2. Za + Teresę Chrobak – od Moniki i Adriana Mazur.

17.00Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Stefanię Gabzdyl, męża, córkę, 2 synów, ++ z rodziny.

2. Za + Jolantę Ćwiertnia, + jej ojca Edwarda – od kuzynek i kuzynów z rodzinami.

18.09.2021 Sobota ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

8.00 - 1. Za + żonę Marię Szajter w 10 rocznicę śmierci, jej rodziców, teściów i dziadków.

2. Za + Władysława Brychcy – od kuzynki Marii z rodziną.

17.00 - 1. Za ++ Dominikę Tumas, dziadków Annę i Józefa Foltyn, + Bolesława Moj, ++ z rodzin Sławiński i Belchowski.

2. Za + dziadka Edwarda Matuszek – od wnuczki Anny z mężem.

19.09.2021 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za + Alojzego Walicę, + syna Alojzego.

9.30 - Rudnik : Za + Anielę Gabzdyl – od syna Edwarda z żoną Ireną.

11.001. W 45 rocznicę ślubu Marii i Władysława z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Opatrzności Bożej i Matki Bożej Licheńskiej dla rodziny.

2. W 80 urodziny Stanisławy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

16.30 Nieszpory - w kaplicy Opatrzności Bożej

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za ++ Zofię, Franciszka Machej, zięciów Tadeusza i Władysława, Jana, Jadwigę Kołatek; domostwo do Opatrzności Bożej.

19.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : Za + Franciszka Goryczkę – od synowej i wnuczki Barbary z rodziną.