Porządek nabożeństw 10.-17.09.2023

Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów ” ( św. Teresa z Lisieux )

10.09.2023 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – Odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi – w Rudniku

7.30 - Za ++ Adolfa Kałużę, Antoninę, Stanisława Sztuchlik; domostwo do Opatrzności Bożej.

9.30 - Za ++ Elżbietę, Karola Franiok, Marię, Andrzeja Sosna, ++ z rodziny Domasłowski; domostwo do Opatrzności Bożej.

11.00 Rudnik : 1. Za Parafian

2. – W intencji Ofiarodawców i Budowniczych Świątyni.

3. Za + Annę Hanzel – od córki Anny z mężem.

16.00 Nieszpory – Rudnik

17.00 - Kaplica Opatrzności Bożej : 1. Za + żonę Marię Szajter w 12 rocznicę śmierci, ++ jej rodziców i teściów.

2. Za ++ Agatę Walica, męża Stanisława – od rodziny Sztymon .

11.09.2023 - Poniedziałek

17.00 - 1. Za ++ córki Urszulę i Ewę, szwagra Mariana, Justynę, Karola Węglarzy, rodziców i dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Dawida Parchańskiego – od rodziny Grzybek - / odprawia ks. Grzegorz poza parafią /.

12.09.2023 - Wtorek

17.00 – 1. Za + rodziców Annę, Wawrzyńca Świerkosz, Alojzję, Józefa Czakon, siostry, braci, bratową, szwagrów i siostrzeńców, a żyjących polecamy Opatrzności Bożej.

2. Za ++ rodziców Jana, Stefanię Herma, Erwina, Małgorzatę Mikszan, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.

13.09.2023 - Środa Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

16.00 – Rudnik : Za ++ rodziców Annę, Pawła Gabzdyl, żonę Wandę, brata Juliusza, ++ z rodzin Gazurek, Gabzdyl, Panek, dusze w czyśćcu cierpiące; domostwo do Opatrzności Bożej.

17.00 – Za + Wiesława Rejak – w 1 rocznicę śmierci – od Lidii.

Nabożeństwo Fatimskie

14.09.2023 Czwartek ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

16.00 – Godzina Święta

17.00 – 1. Za ++ Alojzego, Marię Ociepka, ++ z rodzin Ociepka, Węglarzy, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za ++ Emilię, Leona, Stanisławę, Helenę Gabzdyl, Helenę, Karola Machej, syna Leona, dziadków Teresę, Józefa Handzel, Joannę, Franciszka Machej, Mariannę, Józefa Szajter, synów Edwada i Bolesława, zięcia Jana,++ Księży Franciszka Kubaloka i Tadeusza Czerneckiego; domostwo do Opatrzności Bożej.

15.09.2023 Piątek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

16.00 Rudnik : 1. Za + męża Zdzisława Werłos w 13 rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów; domostwo do Opatrzności Bożej.

2. Za + Annę Hanzel – od sąsiadów Haliny i Jana z ul. Wiejskiej.

17.00 – Msza św. szkolna : Za ++ Zofię, Jana Gremlik, zięcia Edwarda, wnuczkę Jolantę.

16.09.2023 Sobota Wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

8.00 - Za ++ Annę, Jana, Marię, Piotra, Kazimierza, Stanisławę, + o. Ottona.

16.15 Nabożeństwo Papieskie

17.00 - Za ++ rodziców Emilię, Józefa Pupek, córkę Genowefę, synów Władysława, Józefa, synowe Irenę i Ludmiłę, zięciów, wnuków, dziadków, ++ z bliższej i dalszej rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.09.2023 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - Za ++ Pawła, Annę, Michała Legierski, Zuzannę, Pawła Polok, Annę, Franciszka Kobielusz, ++ z rodzin Polok, Legierski, Kwiczała.

9.30 - Rudnik : Z okazji 70 urodzin Antoniny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Opatrzności Bożej w dalszym życiu.

11.001. Chrzty - Roczki

2. – Za ++ Annę, Ferdynanda Węglarzy, Mariana Żmudę, ++ z rodzin Gawłowski i Węglarzy.

16.30 Nieszporykaplica Opatrzności Bożej

17.00 Kaplica Opatrzności Bożej : Za + + rodziców Józefa, Elżbietę Kajstura, syna Tadeusza, rodziców z obu stron, Franciszkę, Pankracego Kamiński, syna Jana, zięcia Stanisława Mołek, Marię, Ludwika Hanus, Annę Stoły, Magdalenę Chrapek, ++ z rodzin Stokłosa, Kajstura, Ryszka, ++ Księży, którzy pracowali w naszej Parafii oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.