Ogłoszenia duszpasterskie 9. - 16.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.30 i Msza św. wieczorna o 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. W poniedziałek - o godz. 17.00 – Msza św. za + Wiktorię Kędziera– od Beaty i Jarosława Pońc - / odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

3. Liturgiczne obchody tygodnia

- we wtorek – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła

- w czwartek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

- w piątek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

4. W czwartek – 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa - o godz. 16.00

5. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa - w czwartek, sobotę i niedzielę o 16.30. Pozostałe dni po Mszy św.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., w czwartek od godziny 16.00

7. W dniach 24-25 czerwiec Ks. Grzegorz organizuje wycieczkę parafialną do Pienin na „spływ Dunajcem” i do Zakopanego na „baseny termalne” Zapisy do dzisiaj u ks. Grzegorza.

8. Dziękujemy Paniom: Katarzynie, Annie i Justynie za przygotowanie „Parafialnego Dnia Dziecka”, a szczególnie dziękujemy Pani Aleksandrze Giza z Zebrzydowic za zasponsorowanie dzieciom lodów. Serdeczne Bóg zapłać.

9. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN - ODDZIAŁ HAŻLACH /

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z Os. „Karolinka”ul. Prosta 6, ul. Miodowa 3, 5, 6, 10