Ogłoszenia duszpasterskie 8.-15.11.2020

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 ostatni różaniec z wypominkami zmarłych, a na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

- Poniedziałek: 9. XI - święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

- Wtorek: 10. XI - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża

- Środa: 11. XI - wspomnienie św. Marcina z Tours, Święto Odzyskania Niepodległości

- Czwartek: 12. XI - św. Jozafata, biskupa i męczennika

- Piątek: 13. XI - wspomnienie świętych męczenników polskich

3. W środę, w Święto Odzyskania Niepodległości, Msze Święte za Ojczyznę: w Rudniku o godz. 9.30, a w kościele parafialnym o godz. 11.00.

4. W czwartek od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. W piątek - Msza św. szkolna - w Rudniku o godz. 16.00, a w kościele parafialnym o godz. 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę, pomimo nauczania zdalnego.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby Parafii oraz za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W związku z kolejnym ograniczeniem ilości wiernych podczas nabożeństw, prosimy o wsparcie naszej parafii poprzez wpłaty na nasze konto:

Bank Spółdzielczy Cieszyn: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001

7. W najbliższy piątek do sprzątania poprosimy mieszkańców dzielnicy Łubowiec: ul. Słoneczna 7, 9, 11, 18, 26

8. Apelujemy raz jeszcze do wszystkich odwiedzających dolny cmentarz przez cały miesiąc listopad, aby gasili świece i znicze zanim opuszczą cmentarz. Prosimy wszystkich o odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszego drewnianego kościoła. Zachęcamy naszych Parafian, aby w ramach wieczornego spaceru sprawdzili, czy na grobie bliskich nie palą się znicze pozostawione np. przez gości z innych parafii. Jak co roku, ze względów bezpieczeństwa polecamy znicze elektryczne.